Karibská krize (Cuban Missile Crisis)
PC

(1x)
99
Nákupem získáte 4 kredity
Doporučený věk: Od 7 let
Lokalizace: České titulky
Štítky: Real-time strategie
 • V real-time/tahové strategii, stavěné na pozměněné verzi enginu použitého při vývoji hry Blitzkrieg, vám budou nabídnuty 4 kampaně - za SSSR, Americko-britskou unii, Francouzsko-německou unii a Čínu. Celkem to je okolo 40 misí. Její děj se odehrává v alternativní historii roku 1962. Svět se dostane na pokraj zkázy vyprovokované konfliktem světových mocností. Jak už název napovídá, svou úlohu zde sehraje Kuba. Po nukleární výměně mezi USA a SSSR, se promění v kontaminovaný ostrov. Samozřejmě je zamořen i zbytek světa a čistá voda se stává tím nejcennějším zdrojem. Hra je v češtině.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (2)

  • David

   Prosim vás muže me občasnému hráči vysvětlit ja se v této hře upgrejdují jednotky ne a ne na to přijít dík.

  • Michal

   Mam problem s grafikou u te hry..ackoliv mam opravdu silnej pocitac procesor = 1,90 GHz a grafickou kartu s 64MB. Kdyz spustim hru, tak behem hrani v RTS casti, kdy bojuju s jednotkama, tak se vsechny jednotky strasne rychle (temer) skokove pohybuji.

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Obstojná válečná RTS, kterou ale nemusíte mít za každou cenu.