Kenshi
Digital

483
Nákupem získáte 5 kreditů
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Aktivace: SteamSteamŠtítky: 2D adventura, Survival, Open-world, Sandbox
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 1005702
 • RPG Kenshi se zaměřuje na funce otevřené sandboxové hratelnosti místo lineárního příběhu. Staňte se obchodníkem, zlodějem, vzbouřencem, velitelem, dobrodruhem, farmářem, otrokem nebo prostě potravou pro kanibaly...
  Objevte nebo vytvořte si nové vybavení. Kupujte a vylepšujte své vlastní budovy, abyste je mohli použít jako bezpečné útočiště, když se věci pokazí nebo je použijete k zahájení vlastního podnikání. Pomozte nebo se postavte proti různým frakcím ve světě a zároveň se snažte o moc a bohatství potřebné k přežití v kruté poušti. Trénujte své lidi od malých obětí až po válečné mistry. Přiveďte své zraněné společníky na bezpečná místa, abyste je mohli převézt domů živé.
  strong>Herní vlastnosti:
  Svobodná hratelnost v bezstarostném, světově největším RPG pro jednoho hráče od Daggerfall, dosahující až 870 kilometrů čtverečních. Hra se nesnaží limitovat ani neomezuje osobní styl hry. Navrhněte libovolný počet postav a vybudujte si celou skupinu, která bude bojovat za vás. Postavy porostou a zesílí díky zkušenostem, nejen ve statistikách, ale vzhledově. Originální přístup k hybridnímu žánru RTS-RPG. Žádný „hrdina“ s uměle nastavenými silnějšími statistikami než mají všichni ostatní - každá postava, se kterou se setkáte a NPC, je potenciálně rovnocenná a má jméno, život. Nejste vyvolení. Nejste úžasní a mocní. Nemáte více „hitpointů“ než všichni ostatní. Nejste středem vesmíru a nejste jedineční. Tedy pokud se o to nezasloužíte. Vybudujte základnu, ve které můžete zkoumat nové technologie, zlepšovat svou obranu a vytvářet nové vybavení. Nakupujte a upgradujte své budovy, abyste je používali jako opevněné útočiště, když se věci pokazí nebo je použijete k zahájení podnikání. Variabilita a herní možnosti. Buďte dobří, buďte zlí, staňte se obchodníkem nebo zlodějem, žijte ve městě, žijte v poušti, cestujte sami, cestujte ve skupině, stavte pevnost, srovnejte město se zemí. Věnujte se osvobozování otroků, nebo se možná sami stanete otrokem. Dynamický, neustále se měnící svět. Podporujte někoho nebo mu pokazte plány, nebo hrajte jen na sebe, svět se nepřestane pohybovat. To není jen „hra“, žijete a přežíváte v simulovaném světě. Chycení kanibaly a snězení zaživa nebo prodaní do otroctví a nucení pracovat v dolech. To nejsou scénáře, jen právoplatná součást tohoto chaotického světa, který náhodně ničí váš život. Může se stát cokoliv, ale vše může být zvládnuto, pokud na to máte. Žádné automatické zvyšování úrovní. Svět se nemění podle vašich úrovní a obchody nemění svou nabídku pouze na položky, které odpovídají vaší úrovni. Na začátku hry bude téměř každý silnější než vy a přežití bude vždy boj. Hra vás nevede za ruku ani vám nepomůže, když máte problémy. Realistický zdravotní systém, který ovlivňuje hratelnost. Postava s raněnou nohou bude kulhat nebo se plížit a zpomalovat tím skupinu, zraněná ramena znamenají, že musíte použít meč jednou rukou nebo vůbec. Vážná zranění budou mít za následek amputaci a nutnost výměny končetin za robotické. Ztráta krve znamená, že můžete omdlít a vaše krev bude přitahovat dravce. Statistiky postavy jsou ovlivněny vybavením, zátěží, ztrátou krve, zraněním a hladem. Inteligentní AI, která umožňuje hrdinům usuzovat a usilovat o dlouhodobé cíle a touhy. Jednotky pracují společně a přenášejí zraněné do bezpečí. Postavy mohou být nastaveny tak, aby se zabývaly mikromanagementem a zahájily výrobu v základně. Pomozte nebo vyzvěte různé frakce ve světě a zároveň usilujte o sílu a bohatství potřebné k přežití v obtížném prostředí. Hra je nezávisle vyvinutu bez vlivů na design nebo změn diktovaných muži v šedých oblecích, kteří nikdy předtím nehráli žýdnou hru. Původní herní svět. Žádná fantasy klišé. Bez magie.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Kenshi? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

metalgearsoliddelta, metalgearsolid, snakeeaster
pointandclickadventures, hernicteni, adventury
soulsborn, darksouls, komiksycesky
assassinscreedshadows, acshadows
stalker2, heartofchornobyl
hvezdnevalky, starwarsoutlaws