Kingdom Come: Deliverance (PC) DIGITAL
Digital

174 181 Kč
Nákupem získáte 2 Kredity
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Aktivace: SteamSteamŠtítky: FPS, Historické, Středověk, Open-world
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: České titulkyČeské titulky
Kód produktu: 7442938
 • O hře:

  Probouzíte se jako syn vesnického kováře Jindřich vprostřed zuřící občanské války. Při nájezdu žoldnéřské armády na vaši ves pouze zázrakem uniknete jisté smrti a bezmocně pak přihlížíte, jak nájezdníci pobíjejí vaše přátele a nakonec i celou rodinu. Jediné, co si z místa zkázy odnášíte, je meč vykovaný vaším otcem, a odhodlání vypátrat a ztrestat vrahy svých blízkých. Pomstěte své rodiče a pomozte ubránit svou domovinu před dobyvačnými vojsky!


  Příběh:

  Tehdejší Čechy byly proslulé vyspělou kulturou, bohatstvím stříbra a impozantními hrady. Ale po smrti Otce vlasti, císaře Karla IV., se daly do pohybu události, které nakonec vedly k husitským bouřím a roztříštily jednotu Svaté říše římské.
  Karlova koruna připadla jeho synovi Václavovi. Ten byl celý život vychováván k následnictví, ale ke zklamání mnohých si příliš z Karlova odkazu nevzal. Vladařským povinnostem se totiž věnoval zřídkakdy a čas trávil raději na hodokvasech. Nestability v zemi a Václavovy slabosti využil jeho nevlastní bratr, uherský král Zikmund Lucemburský. Pod zástěrkou pomoci se vypravil do Českých zemí, kde Václava zatkl a nechal uvěznit. Sám se potom vrhl na drancování královských statků.
  Na pozadí těchto událostí se odehrává náš příběh. Jindřich, syn vesnického kováře, se důvěrně seznámí s tím, jak to vypadá, když se tvoří dějiny: do jeho poklidného života vtrhne žoldnéřská armáda pod velením samotného Zikmunda a během chvíle ho připraví o rodiče, snoubenku, majetek i budoucnost.
  Stříbrná Skalice, L.P. 1403. Jindřich, syn místního kováře, se probouzí do dne, který nebude jako ostatní. Ještě stihne se svým otcem dokončit poslední meč pro svého lenního pána, ale pak se na obzoru objeví korouhve kumánských nájezdníků.
  Jindřich si útěkem zachrání holý život, ale brzy pochopí, že nemůže věčně jen prchat. Pochopí, co je pro každého člověka na světě nejdůležitější: král, rodina a pomsta.


  Na co se můžete těšit:
  Obrovský, realisticky zpracovaný otevřený svět: Majestátní hrady, rušné vesnice i rozlehlá pole a lesy, to vše v nádherné špičkové grafice.
  Nelineární příběh: Úkoly můžete řešit různými způsoby a za každé své rozhodnutí ponesete následky.
  Náročné souboje: Bojujte zblízka, z dálky nebo ze zálohy. Naučte se ovládat dobové zbraně a jedinečné útočné i obranné techniky, které vám pomohou přežít a dosyta si užít nelítostné boje.
  Vývoj postavy: Zdokonalujte své dovednosti, získávejte nové schopnosti a vylepšujte svou výzbroj.
  Dynamický svět: Svými činy sami určíte, jak na vás budou herní svět a jeho obyvatelé reagovat. Můžete bojovat, krást, svádět, vyhrožovat, přesvědčovat i uplácet. Je jen na vás, jakou cestu si zvolíte.
  Historická věrnost: Setkáte se se skutečnými historickými postavami a na vlastní kůži zažijete, jak vypadal život v naší zemi na začátku 15. století.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Kingdom Come: Deliverance (PC) DIGITAL? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

kingdomcomedeliverance, warhorsestudios, kingdomcomedeliverancegame
pyramidhead, redpyramidthing, silenthill, pyramidheadart
soutez, rexhry, deskovehry, deskovky
kingdomcomedeliverance, kcd, kingdomcomedeliverance2, henryhascometoseeus
fallout, falloutseries, vault, falloutlucy
hracversusprisery, hernicteni, jaroslavsvelch