Konzole Nintendo Switch - Neon Red/Neon Blue (2019)
SWITCH

(1x)
7 290
Nákupem získáte 29 kreditů
Štítky: Herní konzole
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 25709
 • Nová konzole od Nintenda kombinuje přenosnou herní konzoli s klasickou domácí. Kdykoliv můžete konzoli odpojit od dockovací stanice a používat ji podobně jako výkonný tablet s dvojicí odpojitelných ovladačů po stranách.

  Jedná se o nový model s lepší výdrží baterky.
  BALENÍ OBSAHUJE
  - Nintendo Switch s pamětí 32GB
  - levý a pravý Joy-Con ovladač v červené a modré barvě
  - Joy-Con grip (umožní spojit oba Joy-Cony do podoby jednoho ovladače)
  - dvojici Joy-Con poutek na ruku
  - Nintendo Switch dok (dokovací stanice sloužící k propojení konzole a televize)
  - HDMI kabel
  - AC adaptér


  SNADNÉ HRANÍ VE DVOU
  Všestranné ovladače Joy-Con nabídnou množství překvapivých herních zážitků. Dva Joy-Cony je možné používat každý v jedné ruce či dohromady jako jeden herní ovladač za pomoci Joy-Con gripu. Je také možné je připojit na konzoli v rámci handheld módu nebo se podělit s kamarádem a v podporovaných titulech si tak užít multiplayerovou zábavu pro dva.

  Každý Joy-Con má vlastní plnou sadu tlačítek a může být tedy používán jako samostatný ovladač a zároveň je vybaven akcelerometrem a gyroskopickým pohybovým senzorem, což umožňuje nezávislé pravé a levé pohybové ovládání.

  Konzole Nintendo Switch - Neon Red/Neon Blue (2019)

  SDÍLEJTE OBRÁZKY
  Nintendo Switch dále obsahuje množství zabudovaných funkcí, které ho dělají mnohem více interaktivním. Levý Joy-Con tak obsahuje Capture tlačítko, které hráčům umožní jedním kliknutím pořizovat okamžité screenshoty jejich hraní a dělit se o ně s přáteli prostřednictvím sociálních sítí.

  AMIIBO FIGURKY A POHYBOVÁ KAMERA
  Pravý Joy-Con zase obsahuje NFC bod pro interakci s amiibo figurkami stejně jako IR pohybovou kameru schopnou detekovat vzdálenost, tvary a pohyb blízkých objektů v pro tyto funkce speciálně navržených hrách. Například tato funkce dokáže určit, jak daleko je hráčova ruka a jestli formuje kámen, nůžky nebo papír. 

  nintendo switch

  REALISTIČTĚJŠÍ VIBRACE
  Oba Joy-Cony dále představují pokročilou funkci HD rumble, která v kompatibilních hrách umožní hráčům pocítit daleko realističtější vibrační odezvu než kdy dřív. Tento efekt je natolik detailní, že hráči mohou například cítit vibrace jednotlivých kostek ledu uvnitř sklenice, kterou bude zrovna Joy-Con simulovat. Díky funkci HD rumble budou moct hráči pocítit novou úroveň realističnosti, nedosažitelné za pomoci pouhého zraku a sluchu.

  nswitch

  LOKÁLNÍ MULTIPLAYER
  Nintendo Switch se zároveň stará o to, aby bylo snadné zůstat propojený s ostatními hráči. Až 8 konzolí tak může být propojených v rámci lokálního multiplayeru. Hráči si mohou odložit své konzole za pomoci zabudovaného stojánku, podělit se s ostatními o Joy-Cony a užívat si multiplayerovou zábavu i mimo pohodlí domova.

  ONLINE MULTIPLAYER
  Konzole podporuje online multiplayer, k jehož provozování potřebujete placené Nintendo Online členství přinášející kromě možnosti hrát hry skrze internet také další bonusy. Jedná se o přístup ke knihovně NES a SNES her, cloudové úložiště pro uložené hry a další benefity. Součástí předplatného je také aplikace pro chytré mobilní telefony, která umožní uživatelům zvát kamarády ke hře, nastavovat herní schůzky a chatovat s ostatními při hraní kompatibilních titulů.

  VYLEPŠENÁ RODIČOVSKÁ KONTROLA
  Pokročilou rodičovskou kontrolou můžete hlídat své ratolesti, ale i drahé polovičky. Lze nastavovat časové limity, po jejichž vypršení bude nadšený pařan upozorněn, že by měl končit, ale také sledovat statistiky, kterou hru hraje nejvíce. Vše se ovládá pomocí mobilní aplikace pro telefony a tablety se systémem Android a iOS.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (10)

  • Michael (Xzone)

   Radimixx: Zdravím, u této verze se uvádí kapacita 4 310 mAh.

  • Radimixx

   Nová verze má tedy jakou kapacitu baterie?

  • DudyCZ (Xzone)

   DudyCZ: Dobrý den, do konzole sedí všechny SD karty klasického formátu a je tedy jen na Vás pro jakou se rozhodnete. Určitě bych ale přihlížel k recenzím a poohlédl se po značkách jako SanDisk, nebo Kingston. :)

  • DudyCZ

   Dobry den,potreboval bych poradit jaka je pro tuto konzoli dobra mikro sd karta(128 gb)...prosim jakou mi muzete doporucit??Dekuji

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Petr: Zdravím, ano, jak uvádíme i v popisku, jde o nový model s vylepšenou výdrží baterie :)

  • Petr

   Dobrý den,
   chtěl bych se zeptat zda je konzole Konzole Nintendo Switch - Neon Red/Neon Blue (2019)
   ve verzi (HAC-001-01) s vylepšenou výdrží baterie.

   Díky

  • Bambusack

   objednáno, zaplaceno, doručeno, funguje! díky

  • Jakub

   To šlo cenově nějak nahoru ne

  • Woczko

   No já už ani nespim, jak se nemůžu dočkat

  • Simket

   Už se nemůžu dočkat

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Skvělý konzole

Sledujte nás na instagramu