Konzole Nintendo Switch OLED model - The Legend of Zelda: Tears Of The Kingdom Edition
SWITCH

(2x)
8 790 9 199 Kč

Sleva platí do 30.10.2023 nebo vyprodání

Nákupem získáte 35 kreditů
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
Štítky: Herní konzole
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 53353

Dárek k objednávce

 • The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom vyjde na Nintendo Switch je už za dveřmi! V tomto pokračování Legend of Zelda: Breath of the Wild se prostředí dalšího Linkova dobrodružství rozšíří o oblohu nad rozlehlými oblastmi Hyrule. Připravte se předem na epickou cestu s Nintendo Switch – OLED Model The Legend of Zelda: Tears Of The Kingdom Edition.
  BALENÍ OBSAHUJE
  - Nintendo Switch OLED model s pamětí 64GB ve speciálním designu inspirovaným hrou The Legend of Zelda: Tears Of The Kingdom
  - levý a pravý Joy-Con ovladač ve speciálním designu inspirovaným hrou The Legend of Zelda: Tears Of The Kingdom
  - Joy-Con grip (umožní spojit oba Joy-Cony do podoby jednoho ovladače)
  - dvojici Joy-Con poutek na ruku
  - Nintendo Switch dok ve speciálním designu inspirovaným hrou The Legend of Zelda: Tears Of The Kingdom (dokovací stanice sloužící k propojení konzole a televize)
  - HDMI kabel
  - AC adaptér

  SKVĚLÝ OBRAZ A OSTRÝ ZVUK
  Jak již z názvu vypovídá, hlavní novinkou je větší sedmipalcový OLED displej s užšími rámečky. Ten nabídne ostré a živé barvy, skvělý kontrast a přivede tak hry k životu. Hry na handheldu nebyly nikdy hezčí! Součástí vylepšení je také vylepšená soustava reproduktorů, které skvěle doplní nový jasný displej.

  Konzole Nintendo Switch OLED model - The Legend of Zelda: Tears Of The Kingdom Edition
  VŠECHNY ÚHLY, VÍCE MÍSTA A DRÁT
  Změnou prošel také stojánek, který umožní postavení na rovnou plochu. OLED model je vybaven širokým stojánkem, který je možno přizpůsobit požadovanému úhlu dle libosti. Nový model také nabídne oproti stávajícím modelům dvojnásobek interní paměti na vaše hry, konkrétně se jedná o 64 GB, které jsou pak rozšířitelné o microSD karty (prodávané samostatně). Velice žádaného vylepšení se pak dočkal i dok, ve kterém nově najdeme kromě dvou USB portů, HDMI pro připojení k televizi také připojení LAN pro stabilnější a rychlejší online multiplayer ve chvíli, kdy hrajete na televizi.
  Konzole Nintendo Switch OLED model - The Legend of Zelda: Tears Of The Kingdom Edition


  SNADNÉ HRANÍ VE DVOU
  Všestranné ovladače Joy-Con nabídnou množství překvapivých herních zážitků. Dva Joy-Cony je možné používat každý v jedné ruce či dohromady jako jeden herní ovladač za pomoci Joy-Con gripu. Je také možné je připojit na konzoli v rámci handheld módu nebo se podělit s kamarádem a v podporovaných titulech si tak užít multiplayerovou zábavu pro dva.

  Každý Joy-Con má vlastní plnou sadu tlačítek a může být tedy používán jako samostatný ovladač a zároveň je vybaven akcelerometrem a gyroskopickým pohybovým senzorem, což umožňuje nezávislé pravé a levé pohybové ovládání.

  Konzole Nintendo Switch OLED model - The Legend of Zelda: Tears Of The Kingdom Edition
  SDÍLEJTE OBRÁZKY
  Nintendo Switch dále obsahuje množství zabudovaných funkcí, které ho dělají mnohem více interaktivním. Levý Joy-Con tak obsahuje Capture tlačítko, které hráčům umožní jedním kliknutím pořizovat okamžité screenshoty jejich hraní a dělit se o ně s přáteli prostřednictvím sociálních sítí.

  AMIIBO FIGURKY A POHYBOVÁ KAMERA
  Pravý Joy-Con zase obsahuje NFC bod pro interakci s amiibo figurkami stejně jako IR pohybovou kameru schopnou detekovat vzdálenost, tvary a pohyb blízkých objektů v pro tyto funkce speciálně navržených hrách. Například tato funkce dokáže určit, jak daleko je hráčova ruka a jestli formuje kámen, nůžky nebo papír. 

  REALISTIČTĚJŠÍ VIBRACE
  Oba Joy-Cony dále představují pokročilou funkci HD rumble, která v kompatibilních hrách umožní hráčům pocítit daleko realističtější vibrační odezvu než kdy dřív. Tento efekt je natolik detailní, že hráči mohou například cítit vibrace jednotlivých kostek ledu uvnitř sklenice, kterou bude zrovna Joy-Con simulovat. Díky funkci HD rumble budou moct hráči pocítit novou úroveň realističnosti, nedosažitelné za pomoci pouhého zraku a sluchu.

  LOKÁLNÍ MULTIPLAYER
  Nintendo Switch se zároveň stará o to, aby bylo snadné zůstat propojený s ostatními hráči. Až 8 konzolí tak může být propojených v rámci lokálního multiplayeru. Hráči si mohou odložit své konzole za pomoci zabudovaného stojánku, podělit se s ostatními o Joy-Cony a užívat si multiplayerovou zábavu i mimo pohodlí domova.

  ONLINE MULTIPLAYER
  Konzole podporuje online multiplayer, k jehož provozování potřebujete placené Nintendo Online členství přinášející kromě možnosti hrát hry skrze internet také další bonusy. Jedná se o přístup ke knihovně NES a SNES her, cloudové úložiště pro uložené hry a další benefity. Součástí předplatného je také aplikace pro chytré mobilní telefony, která umožní uživatelům zvát kamarády ke hře, nastavovat herní schůzky a chatovat s ostatními při hraní kompatibilních titulů.

  VYLEPŠENÁ RODIČOVSKÁ KONTROLA
  Pokročilou rodičovskou kontrolou můžete hlídat své ratolesti, ale i drahé polovičky. Lze nastavovat časové limity, po jejichž vypršení bude nadšený pařan upozorněn, že by měl končit, ale také sledovat statistiky, kterou hru hraje nejvíce. Vše se ovládá pomocí mobilní aplikace pro telefony a tablety se systémem Android a iOS. 


 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (2)

  • Michael (Xzone)

   Luke: Zdravím, hra není součástí balení. Musí se zakoupit zvlášť.

  • Luke

   Hra je součástí edice?

 • Recenze (2)

  (Xzone.cz)
  Ověřený nákup
  • Krásný design
  • Neobsahuje hru :(

  Jako moje první nintendo switch to byla jasná volba

  (Xzone.cz)
  Ověřený nákup

  Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
  Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
  Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.

Sledujte nás na instagramu