The Legend of Zelda: Breath of the Wild
SWITCH

(2x)
1 799
 • 1 799 Kč
  Skladem
Doporučený věk: Od 12 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Fantasy
Máte dohráno? Hru vykupujeme!

Za tuto hru u nás dostanete:

 480 Kč

nebo

 610 kreditů

Dodatečné informace k výkupu

 • Hry vykupujeme na všech našich prodejnách (kromě Loun)
 • Vykupujeme jen nepoškozené a nepoškrábané, plně funkční hry. Přímo na prodejně s vámi sepíšeme vše potřebné.
 • Za hru dostanete ihned peníze nebo si můžete nechat přičíst na svůj Xzone účet kredity (Co jsou kredity?) a využít je při pozdějším nákupu. Případně si můžete ihned vybrat jiné zboží vyšší hodnoty protiúčtem a doplatíte jen rozdíl. Protiúčet je zvýhodněn o hodnotu, kterou vidíte jako kredity. Hry protiúčtem se musí vyzvednout ihned při výkupu na prodejně a mohou být nové nebo bazarové.
 • Uvedené ceny jsou pouze orientační a pravidelně se mění. Tato stránka není obchodní nabídkou, ani nabídkou na uzavření kupní smlouvy. Přesnou cenu a to zda hru vykupujeme se dozvíte u prodavače na prodejně.
 • Vykupujeme pouze od fyzických osob ve věku od 15 let s platným dokladem totožnosti. Pro zamezení spekulací je stanoven maximální limit výkupu 5000 Kč na osobu na den.
 • Kódy na bonusy, DLC a další rozšířený obsah mohou být použité a nemusí být přiloženy.
 • Každé balení musí obsahovat disk se hrou (paměťovou kartu u Switch her), manuál (pokud byl v originálním balení přítomen) a krabičku.
 • Nevykupujeme hry s označením NOT FOR RESALE, BUNDLE COPY, novinářské verze apod. Vykupujeme pouze hry určené pro evropský trh a to v českém či anglickém jazyce.
 • Nejnovější pokračování kultovní série přinese poprvé v historii opravdu otevřený svět. Jako Link můžete prozkoumat Hyrule Field na koňském hřbetu nebo se vydat na pěší tůru do vzdálených hor. Jednoduše řečeno, dostanete se prakticky všude, kam vás nohy zanesou.


  PROZKOUMEJTE HYRULSKOU DIVOČINU
  Šplhejte na věže a vrcholky hor, objevte nové lokace a pak si za svým cílem najděte vlastní cestu a vyrazte do divočiny. Po cestě budete bojovat s obřími nepřáteli, lovit divokou zvěř a sbírat ingredience potřebné k vaření jídla a elixírů, které budete potřebovat, abyste si na své výpravě zachovali dostatek energie.

  The Legend of Zelda: Breath of the Wild

  OBJEVTE VÍCE NEŽ 100 SVATYNÍ ZKOUŠEK
  V zemi jsou roztroušené svatyně, které jen čekají na to, až je objevíte v jakémkoli pořadí se vám bude chtít. Různými způsoby je vyhledávejte a vyřešte všechny hádanky uvnitř. Poraďte si s pastmi a různými aparaturami uvnitř a získejte speciální předměty a jiné odměny, které vám pomohou ve vašem dobrodružství.

  nintendo switch

  BUĎTE PŘIPRAVENI A POŘÁDNĚ SE VYZBROJTE
  Celý svět čeká, až ho prozkoumáte, takže budete potřebovat rozličné obleky a vybavení, abyste se dostali do všech jeho koutů. Možná se budete muset zabalit do teplejšího oblečení, nebo se převléci do něčeho, co se vám bude lépe hodit do pouštních veder. Některé obleky dokonce mají speciální účinky a pomohou vám při pohybu být rychlejší nebo tišší.

  Switch_EXCLUSIVE

  SOUBOJE S NEPŘÁTELI VYŽADUJÍ STRATEGII
  Svět obývají nepřátelé všech možných tvarů a velikostí. Každý z nich má vlastní zbraň a styl útoku, takže musíte být schopni rychle přemýšlet a přijít na tu správnou strategii, která vám pomůže je pokořit.

  KOMPATIBILITA S FIGURKAMI AMIIBO
  Připojte ke hře amiibo vlčího Linka (samostatně v prodeji) a vlčí Link se objeví ve hře. Vlčí Link bude sám útočit na nepřátele a pomůže vám najít předměty, které hledáte.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (5)

  • Kido

   Kajínek: ... a pak ses probudil a měl ruku v nočníku :-)

  • Kajínek

   Chlapci z Cemu emulatoru uz si brousi noze a ja taky az to pojedu na PC. PC MASTERRACE...

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Ichi: Zatím o tom nemáme žádné zprávy.

   FuruoTamashi: To potřebujeme vědět taky! Snad brzy :)

  • FuruoTamashi

   Zdravím potřebuji vědět zda budete mít v nabídce Speciální a Master edici.

  • Ichi

   Dobrý den zajímalo by mě jestli bude mít evropska verze na výběr jap dabing

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 9/10

The Legend of Zelda: Breath of the Wild je ideální hrou pro seznámení se se sérií a podle reakcí fanoušků jejím i obstojným pokračováním. Nabízí neskutečné množství různorodé zábavy a skvěle využívá možnosti nové konzole Switch, pro kterou je optimálním obsahem do začátku, kdy čekáte na další hry, protože vám vydrží na hodně dlouho a myslím si, že se k ní budete stále vracet i po jejím dohrání.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (2)
Přidat hodnocení

Prvních cca 5 hodin o úvodních je to celkem nuda ale potom začne neuvěřitelné dobrodružství! Ať to říkám nerad jako fanda PS4 a exkluzivit k nim které miluju. Tak je to jedna z nej exkluzivit co jsem kdy hrál a zatím jediná hra, které dam plný počet bodů mínus jeden bod, protože doufám že bude ještě lepší pokračování!