LEGO Indiana Jones 2: The Adventure Continues
PC

(1x)
299
Nákupem získáte 12 kreditů
Lokalizace: Angličtina
 • Pokračování akční adventury LEGO Indiana Jones. Druhý legový Indiana Jones se zároveň vrací i k původní filmové trilogii. Autoři tentokrát slibují upravené a převyprávěné úrovně z prvních tří filmů, doplněné o nové úkoly nebo rovnou celé úrovně. Třeba šanghajskou automobilovou honičku z úvodní scény Chrámu zkázy si tentokrát zahrajete přímo za postavu Kraťase. Vrcholem hry ale samozřejmě bude legová verze čtvrtého filmu, kdy se s Dr. Jonesem podíváte do jihoamerické džungle, k peruánským ruinám a tak dále. Pochopitelně si zahrajete za všechny nové postavy (např. Mutta Williamse na motorce) a chybět nebudou ani nadpřirozené schopnosti. To třeba když Oxley použije sílu skrytou v samotné Křištálové lebce. Vůbec poprvé v sérii si také budete moci v módu Build Your Own Adventure vytvořit vlastní prostředí a dát dohromady celé vlastní úrovně. Dále přibudou nové pohyby (např. když Indy protivníka popadne bičem a přehodí si jej přes rameno), používání dalších dopravních prostředků vč. letadel atd. A konečně bude opět možné si celou hru užít kooperativně ve dvou hráčích.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (5)

  • Deutochlander.cz

   Good hra zatim nej z Logovych her jaky mam ale tydy se pise ze je to v cestine ale ja to mam Ang:/

  • Exit

   Je to super hra,všem doporučuji,ten editor tam oprabvdu je.

  • Olin

   Trochu mě překvapuje cena že je levnější než 1

  • Olin

   Dominik: Jakej je editor map? Prej tam je a je to na dlouho ae můžeš si udělat komplet svojí mapu z nástrahama a podobně

  • Dominik

   Cusiiik Uz To Mam Vrele Vsem Doporucuju

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Podle mě je to dost dobrá hra, hodně zábavná a ještě ty lego postavičky nádherná hra