Leisure Suit Larry: Magna Cum Laude
PC

299
Nákupem získáte 12 kreditů
Štítky: Erotické, Vtipné
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 11230
 • Hlavním hrdinou tentokrát nebude ten stejný Larry jako v předešlé hře, ale jeho synovec. A proč zrovna jeho synovec? Prý to byl trochu oříšek. Tvůrci měli zájem na tom, aby byl hlavní postavou původní Larry Laffer, ale vzhledem k tomu, že se už rozhodlo o situování hry do prostředí vysoké školy, museli přijmout za svého Larryho Lovage, velmi podobného týpka, ale z jiné generace. Larry se v této hře pokusí dostat do televizní reality show, která se má natáčet právě na jeho vysoké škole. Její tvůrci si ale nemyslí, že je Larry pro ně ten pravý a tak našemu hrdinovi nezbude nic jiného, než je přesvědčit, že to právě on je idolem dívčích srdcí. Začne hon na děvčata. A zastoupeny zde budou různé možné typy žen - dominantní presidentka spolku žen, farmářská holka, typická party girl aj. Každá z nich bude mít svou osobnost. Během svého snažení se Larry ale zamotá do různých dalších záležitostí, z nichž některé jsou navzájem propojené a jiné stojí úplně mimo jakékoliv souvislosti.

  Kategorie

  PC / PC hry / Adventury
  Jedná se o nesestříhanou verzi.

  Hlavním hrdinou tentokrát nebude ten stejný Larry jako v předešlé hře, ale jeho synovec. A proč zrovna jeho synovec? Prý to byl trochu oříšek. Tvůrci měli zájem na tom, aby byl hlavní postavou původní Larry Laffer, ale vzhledem k tomu, že se už rozhodlo o situování hry do prostředí vysoké školy, museli přijmout za svého Larryho Lovage, velmi podobného týpka, ale z jiné generace. Larry se v této hře pokusí dostat do televizní reality show, která se má natáčet právě na jeho vysoké škole. Její tvůrci si ale nemyslí, že je Larry pro ně ten pravý a tak našemu hrdinovi nezbude nic jiného, než je přesvědčit, že to právě on je idolem dívčích srdcí. Začne hon na děvčata. A zastoupeny zde budou různé možné typy žen - dominantní presidentka spolku žen, farmářská holka, typická party girl aj. Každá z nich bude mít svou osobnost. Během svého snažení se Larry ale zamotá do různých dalších záležitostí, z nichž některé jsou navzájem propojené a jiné stojí úplně mimo jakékoliv souvislosti.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (2)

  • ee

   Dobrý den, zajímalo by mě teda jak to je, je to verze co je censurovaná nebo není???

  • Koudy

   Bohužel to je cenzurované. Chlapům tam vidíte i to co je mezi, ale ženskejm je vidět maximálně jen to poprsí. Takže nic moc!!!

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Leisure Suit Larry: Magna Cum Laude!

Sledujte nás na instagramu