LIVE A LIVE
SWITCH

1 399
Nákupem získáte 56 kreditů
 • 1 399 Kč
 • 999 Kč
Osobní odběr
zdarma
22 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Doporučený věk: Od 12 let
Štítky: Sci-Fi, Historické, 2D RPG, JRPG, Japonské, Pixelová, Divoký západ
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 45616
Máte dohráno? Hru vykupujeme!

Za tuto hru u nás dostanete:

 450 Kč

nebo

 530 kreditů

Dodatečné informace k výkupu

 • Hry vykupujeme na všech našich prodejnách.
 • Vykupujeme jen nepoškozené a nepoškrábané, plně funkční hry. Přímo na prodejně s vámi sepíšeme vše potřebné.
 • Za hru dostanete ihned peníze nebo si můžete nechat přičíst na svůj Xzone účet kredity (Co jsou kredity?) a využít je při pozdějším nákupu. Případně si můžete ihned vybrat jiné zboží vyšší hodnoty protiúčtem a doplatíte jen rozdíl. Protiúčet je zvýhodněn o hodnotu, kterou vidíte jako kredity. Hry protiúčtem se musí vyzvednout ihned při výkupu na prodejně a mohou být nové nebo bazarové.
 • Uvedené ceny jsou pouze orientační a pravidelně se mění. Tato stránka není obchodní nabídkou, ani nabídkou na uzavření kupní smlouvy. Přesnou cenu a to zda hru vykupujeme se dozvíte u prodavače na prodejně.
 • Vykupujeme pouze od fyzických osob ve věku od 15 let s platným dokladem totožnosti. Pro zamezení spekulací je stanoven maximální limit výkupu 5000 Kč na osobu na den.
 • Kódy na bonusy, DLC a další rozšířený obsah mohou být použité a nemusí být přiloženy.
 • Každé balení musí obsahovat disk se hrou (paměťovou kartu u Switch her), manuál (pokud byl v originálním balení přítomen) a krabičku.
 • Nevykupujeme hry s označením NOT FOR RESALE, BUNDLE COPY, novinářské verze apod. Vykupujeme pouze hry určené pro evropský trh a to v českém či anglickém jazyce.

Dárek k objednávce

 • LIVE A LIVE původně vyšel na konzoli Super Famicom v Japonsku a nyní znovu ožívá na konzoli Nintendo Switch! Zažijte legendární RPG poprvé přeložené do angličtiny a to v parádním remaku v HD-2D grafice podobné hrám Octopath Traveler a Triangle Strategy. Seznamte se se sedmi hrdiny, každý se svou unikátní dovedností a žijte napříč historickými odbobími! Co nakonec odhalí a jaké další příběhy mohou přinést?

  OD PRAVĚKU K DIVOKÉMU ZÁPADU

  Prožijte skvělé příběhy a zažijte sedm různých osudů v jedné hře, které vedou k jednomu konci. Vydejte se do prehistorického světa, kde není potřeba slov. Na divoký západ, kde je na tamního hrdinu vypsána odměna. V imperiální Číně zase kung fu mistr hledá svého následovníka.

  LIVE A LIVE
  AŽ DO VZDÁLENÉ BUDOUCNOSTI
  V období Edo v Japonsku musí shinobi podniknout tajemnou misi. Součastnot přináší trable vyznavače bojových umění být lepší, než kdykoliv předtím. V blízké budoucnosti se mladý hrdina s nadpřirozenými dovednostmi postaví proti zlu. A vzdálená budoucnost přináší tragédii ve vesmíru.

  live a live
  SKVĚLÝ REMAKE
  Kromě grafické stránky hry se dočkala remasteru i hudba, za nímž stojí původní skladatel Yoko Shimomura. Hra tak obsahuje vše, co jsme mohli milovat na původním japonském vydání, ale je skvěle dostupná také nováčkům.

  snes
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

Sledujte nás na instagramu

pokémon, pokemon, doplnkydobytu, doplnkydodomu
helldivers2, gamingmeme, hernimeme
duna, dunepart2, dunacastdruha
vyprodej, nerd, merchandise
dragonsdogma, dragonsdogma2, darek
thelastofus, tlou, thelastofuspart1, thelastofusvinyl, gramofonovedesky, vinyly, boxset