LIVE A LIVE
SWITCH

1 399 *
* Cena je zatím pouze orientační
Nákupem získáte 42 kreditů
 • 1 399 Kč
  Vychází: 22. července 2022
Lokalizace: Angličtina
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Sci-Fi, Historické, 2D RPG, JRPG, Japonské, Pixelová, Divoký západ
Kód produktu: 45616
 • LIVE A LIVE původně vyšel na konzoli Super Famicom v Japonsku a nyní znovu ožívá na konzoli Nintendo Switch! Zažijte legendární RPG poprvé přeložené do angličtiny a to v parádním remaku v HD-2D grafice podobné hrám Octopath Traveler a Triangle Strategy. Seznamte se se sedmi hrdiny, každý se svou unikátní dovedností a žijte napříč historickými odbobími! Co nakonec odhalí a jaké další příběhy mohou přinést?

  OD PRAVĚKU K DIVOKÉMU ZÁPADU

  Prožijte skvělé příběhy a zažijte sedm různých osudů v jedné hře, které vedou k jednomu konci. Vydejte se do prehistorického světa, kde není potřeba slov. Na divoký západ, kde je na tamního hrdinu vypsána odměna. V imperiální Číně zase kung fu mistr hledá svého následovníka.

  LIVE A LIVE
  AŽ DO VZDÁLENÉ BUDOUCNOSTI
  V období Edo v Japonsku musí shinobi podniknout tajemnou misi. Součastnot přináší trable vyznavače bojových umění být lepší, než kdykoliv předtím. V blízké budoucnosti se mladý hrdina s nadpřirozenými dovednostmi postaví proti zlu. A vzdálená budoucnost přináší tragédii ve vesmíru.

  live a live
  SKVĚLÝ REMAKE
  Kromě grafické stránky hry se dočkala remasteru i hudba, za nímž stojí původní skladatel Yoko Shimomura. Hra tak obsahuje vše, co jsme mohli milovat na původním japonském vydání, ale je skvěle dostupná také nováčkům.

  snes
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Sledujte nás na instagramu