Luxusní cestovní brašna pro Nintendo Switch The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Limited Edition (Switch & OLED Model)
SWITCH

1 199
Nákupem získáte 36 kreditů
Osobní odběr
zdarma
22 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Merchandise: Obaly, Pouzdro
Štítky: Příslušenství
Kód produktu: 56414
 • Tato oficiálně licencovaná luxusní brašna s motivem akční dobrodružné hry The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom dokonale ochrání vaši oblíbenou herní konzoli Nintendo Switch nebo Nintendo Switch – OLED Model, ať už vás cesta zavede kamkoliv. Do jednotlivých přihrádek brašny můžete vložit konzoli s připojenými ovladači Joy-Con, dokovací stanici a držák Joy-Con Grip nebo ovladač Pro Controller. V této vylepšené verzi pojme brašna navíc také dva další ovladače Joy-Con. Brašna, kterou můžete přenášet za pohodlné držadlo, je vyrobená z pevné, vysoce odolné balistické nylonové tkaniny 1680D, která se postará o maximální ochranu konzole i jejího příslušenství. Třešničkou na dortu pak je přívěsek na jezdci zipu v podobě zlaté mince s logem hry.

  Balení rovněž obsahuje dvě plastová pouzdra na herní karty, z nichž do každého se vejdou čtyři herní karty, a také dvě plastová pouzdra na microSD karty, přičemž do každého z těchto menších pouzder se vejdou dvě microSD karty a každé z těchto pouzder se vejde do libovolné pozice ve větším pouzdru na herní karty.

  K uskladnění pouzder na herní a microSD karty slouží dvě síťované kapsy, které lze z brašny vyjmout a do kterých můžete navíc vložit i napájecí adaptér s kabelem, propojovací HDMI kabel a řemínky na zápěstí pro ovladače Joy-Con. Balení poté doplňuje čisticí hadřík s logem hry.
  Luxusní cestovní brašna pro Nintendo Switch The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Limited Edition (Switch & OLED Model)
  Luxusní cestovní brašna pro Nintendo Switch The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Limited Edition (Switch & OLED Model)
  Luxusní cestovní brašna pro Nintendo Switch The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Limited Edition (Switch & OLED Model)Luxusní cestovní brašna pro Nintendo Switch The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Limited Editionprepravni taska
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Luxusní cestovní brašna pro Nintendo Switch The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Limited Edition (Switch & OLED Model)? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

darek, gumovimedvidek, objednavka, balicek
kucharka, dokuchyne, domaci, jidlo, recepty, dnesjim
adventnikalendare, advent, vanoce2023, predvanocnicas, vanoce
karak2, karak, deskovka, deskovehry
spiderman, marvelsspiderman2, ps5, playstation5
bzzzt, indiegame, indiegamedev, ceskehra, pixelart