Luxusní přepravní pouzdro pro Nintendo Switch The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Limited Edition (Switch & OLED Model)
SWITCH

799
Nákupem získáte 24 kreditů
Osobní odběr
zdarma
22 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Merchandise: Obaly, Pouzdro
Štítky: Příslušenství
Kód produktu: 56415
 • V tomto oficiálně licencovaném luxusním přepravním pouzdru s motivem akční dobrodružné hry The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom můžete bezpečně převážet nejenom svou oblíbenou herní konzoli Nintendo Switch nebo Nintendo Switch – OLED Model, ale i vybrané příslušenství.

  Do spodní části pouzdra, přepažené polstrovaným oddělovačem a doplněné dvojicí elastických pásků, můžete podle potřeby vložit buď dokovací stanici, herní ovladač Pro Controller, nebo držák Joy-Con Grip s připojenými ovladači, a také napájecí adaptér a propojovací HDMI kabel. Horní část pouzdra je poté určena pro samotnou konzoli Nintendo Switch nebo Nintendo Switch – OLED Model, přičemž polohovatelný stojánek, který je nedílnou součástí pouzdra, ochrání při jeho zavření obrazovku i páčky konzole před sebemenším poškrábáním či poškozením. Pouzdro lze také pohodlně přenášet za pevné držadlo. Třešničkou na dortu pak je přívěsek na jezdci zipu v podobě zlaté mince s logem hry.

  Pod konzolí se navíc nachází prostor pro dvě přiložená plastová pouzdra na herní karty, z nichž do každého se vejdou čtyři herní karty, a balení rovněž obsahuje dvě plastová pouzdra na microSD karty, každé s kapacitou dvou microSD karet, která se vejdou do libovolné pozice ve větších pouzdrech na herní karty.
  Luxusní přepravní pouzdro pro Nintendo Switch The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Limited Edition (Switch & OLED Model)
  Luxusní přepravní pouzdro pro Nintendo Switch The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Limited Edition (Switch & OLED Model)
  Luxusní přepravní pouzdro pro Nintendo Switch The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Limited Edition (Switch & OLED Model)Luxusní přepravní pouzdro pro Nintendo Switch The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Limited Edition (Switch & OLED Model)cestovní pouzdroochranné pouzdro
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Luxusní přepravní pouzdro pro Nintendo Switch The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Limited Edition (Switch & OLED Model)? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

darek, gumovimedvidek, objednavka, balicek
kucharka, dokuchyne, domaci, jidlo, recepty, dnesjim
adventnikalendare, advent, vanoce2023, predvanocnicas, vanoce
karak2, karak, deskovka, deskovehry
spiderman, marvelsspiderman2, ps5, playstation5
bzzzt, indiegame, indiegamedev, ceskehra, pixelart