Madden NFL 24
PS5

1 899
Nákupem získáte 38 kreditů
Osobní odběr
zdarma
22 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Doporučený věk: Pro všechny
Štítky: Fotbal, Americký fotbal
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, Online multiplayer, Lokální multiplayer
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 55025
Hra také dostupná pro:  XSXPS4

Dárek k objednávce

 • Technologie Sapien přináší skok kupředu v realističnosti hráčů NFL díky větší definici těla a variabilitě postavy sportovců, což vede k realistickému pohybu hráčů.

  Díky chytřejší umělé inteligenci navíc máte větší důvěru v to, že vaši spoluhráči řízení hrou odehrají akci tak, jak jste zamýšleli, a řada dalších vylepšení systému FieldSENSE zaručuje větší kontrolu a realističnost na hřišti.

  TECHNOLOGIE SAPIEN
  Skok v oblasti technologie postav přináší nové anatomicky přesné kostry fotbalistů NFL, které zaručují pohotovější a realističtější pohyb.
  Madden NFL 24 (PS5)
  FIELDSENSE - VĚTŠÍ KONTROLA A REALISMUS
  Nejnovější verze FieldSENSE zaručuje vylepšené základy hratelnosti, které se pozitivně odráží na ovladatelnosti a realističnosti všech způsobů hraní.
  Madden NFL 24 (PS5)
  VYLEPŠENÍ AI
  Chytřejší umělá inteligence umožňuje plynulejší a realističtější akce hráčů a jejich reakce na vaše strategie, takže máte větší důvěru v to, že vaši spoluhráči řízení hrou odehrají akci tak, jak jste zamýšleli.
  Madden NFL 24 (PS5)
  VAŠE SLÁVA, VÁŠ PŘÍBĚH
  Dosáhněte během kariéry v NFL velkých úspěchů díky systému FieldSENSE a vylepšenému ovládání. Zvolte si pozici a typ postavy a přizpůsobte si svou superhvězdu tak, abyste splněním vytyčených cílů například na NFL Combine dosáhli kýženého pořadí na draftu, postupte na OVR 99 a vybudujte svůj odkaz zásluhou zbrusu nových miniher, živých hodnocení hráčů na různých pozicích a přizpůsobitelných postav po celý rok.
  Madden NFL 24 (PS5)
  UKAŽTE JIM, JAK SE TO HRAJE
  Předveďte se a vynikněte v tomto zcela novém prostředí. Pokračujte ve vývoji své postavy a hrajte s přáteli nebo proti nim v zápasech 3 na 3. Nahlašujte své akce za běhu jako dominantní superhvězda, získávejte hodnocení hráčů v reálném čase, a to vše ve velkém stylu s nejúžasnějším sportovním vybavením ve hře.
  Madden NFL 24 (PS5)
  HRAJTE S PŘÁTELI
  Spojte se s hráči na platformách PlayStation 5, Xbox Series X|S a PC a ukažte jim, jak válíte na hřištích v soutěžních režimech jako Online H2H a další.
  Madden NFL 24 (PS5)
  BUDUJTE SVŮJ ODKAZ
  Vypracujte se na favorita Super Bowlu. Zahrajte si nové minihry, vyzkoušejte nácviky na tréninkovém kempu a posuňte svůj tým kupředu. Využijte zjednodušenou funkci přemístění týmu s novými městy a dresy a vytvořte vlastní příběh své organizace. Budujte svou budoucnost s pomocí funkce Free Agency 2.0, restrukturalizujte smlouvy a čiňte protinabídky na klíčové tvůrce hry. Získejte a udržte si superhvězdy pomocí 50 nových unikátních generátorů draftu, nového vybalancování obchodování, šesti obchodních slotů a nových třetích talentových stromů pro trenéry. Využitím nových nástrojů komisaře soutěže si přizpůsobte hraní v on-line i off-line propojených ligách.
  Madden NFL 24 (PS5)
  TVORBA TÝMU NOVÉ ÚROVNĚ
  Díky novým sezónám obsahu v průběhu celého roku můžete rychleji rozvíjet a vylepšovat svou vysněnou soupisku hvězd NFL a legend Síně slávy. Mějte vždy o co hrát zásluhou výzev ve Field Passu, které odemykají odměny do Madden Ultimate Teamu a pomáhají vám sestavit co nejsilnější tým.
  Madden NFL 24 (PS5)
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

Sledujte nás na instagramu

zaklinac, thewitcher, geraltzrivie, doplnkydobytu, doplnkydodomu
mrtvanevesta, corpsebride, figurky
spongebobsquarepants, youtooz, figurky, spongebobvkalhotach
nekopara, catgirls, kočkoholky, vanilla, chocola, popupparade, animefigures
heistgeist, indiegamedev, xzoneedice, heistgeistgame, indiegame, cyberpunk, slovenskahra
borderlands, borderlandsmovie, cateblanchett, claptrap