Made in Abyss: Binary Star Falling into Darkness
PS4

599 899 Kč

Sleva platí do 30.12.2024 nebo vyprodání

Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Doporučený věk: Od 18 let
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: AngličtinaAngličtina, JaponštinaJaponština
Štítky: Anime, Akční RPG, Japonské
Kód produktu: 47659
Máte dohráno? Hru vykupujeme!

Za tuto hru u nás dostanete:

 250 Kč

nebo

 320 kreditů

Dodatečné informace k výkupu

 • Hry vykupujeme na všech našich prodejnách.
 • Vykupujeme jen nepoškozené a nepoškrábané, plně funkční hry. Přímo na prodejně s vámi sepíšeme vše potřebné.
 • Za hru dostanete ihned peníze nebo si můžete nechat přičíst na svůj Xzone účet kredity (Co jsou kredity?) a využít je při pozdějším nákupu. Případně si můžete ihned vybrat jiné zboží vyšší hodnoty protiúčtem a doplatíte jen rozdíl. Protiúčet je zvýhodněn o hodnotu, kterou vidíte jako kredity. Hry protiúčtem se musí vyzvednout ihned při výkupu na prodejně a mohou být nové nebo bazarové.
 • Uvedené ceny jsou pouze orientační a pravidelně se mění. Tato stránka není obchodní nabídkou, ani nabídkou na uzavření kupní smlouvy. Přesnou cenu a to zda hru vykupujeme se dozvíte u prodavače na prodejně.
 • Vykupujeme pouze od fyzických osob ve věku od 15 let s platným dokladem totožnosti. Pro zamezení spekulací je stanoven maximální limit výkupu 5000 Kč na osobu na den.
 • Kódy na bonusy, DLC a další rozšířený obsah mohou být použité a nemusí být přiloženy.
 • Každé balení musí obsahovat disk se hrou (paměťovou kartu u Switch her), manuál (pokud byl v originálním balení přítomen) a krabičku.
 • Nevykupujeme hry s označením NOT FOR RESALE, BUNDLE COPY, novinářské verze apod. Vykupujeme pouze hry určené pro evropský trh a to v českém či anglickém jazyce.
 • Made in Abyss: Binary Star Falling into Darkness je akční RPG z pohledu třetí osoby, ve kterém můžete sami sestoupit do Propasti a na vlastní pěst získávat zkušenosti v jejích hlubinách. Kromě toho, že v příběhovém režimu máte možnost znovu prožít události z anime seriálu a při tom se naučit základům ovládání, nabízí tato hra také vlastní příběh, na jehož tvorbu dohlížel sám autor původní mangy Akihito Cukuši. Ve hře se objevuje řada postav známých z anime a příběhové sekvence jsou kompletně namluvené herci a herečkami ze seriálu. Můžete se tak naplno ponořit do temného fantasy světa věrně zachovávajícího jedinečnou atmosféru oblíbeného anime.


  JAKO V SERIÁLU

  Příběhová část známá z anime začíná setkáním Riko s Regem v první epizodě seriálu. Společně se pak vydávají do Útočiště průzkumníků v druhé vrstvě Propasti a na své velkolepé dobrodružství. Poznejte děsivou sílu prokletí Propasti, jakož i ohromující legendární bytosti známé jako prapůvodní tvorové. Buďte připraveni nahlédnout do světa Riko a jejích přátel!

  Made in Abyss: Binary Star Falling into Darkness (PS4)
  NOVÝ PŘÍBĚH
  Druhý příběh se odehrává dlouho potom, co se Riko s Regem vydají do hlubin Propasti. V jejím tajemném světě, představujícím poslední neprozkoumanou trhlinu v zemském povrchu, se totiž odehrává nespočet rozmanitých dobrodružství. Ti, kteří tato dobrodružství prožívají, jsou omámeni silou Propasti a poddávají se touze sestoupit až na její dno. Příběh, jehož součástí se v této hře stanete, pak vypráví o dobrodružstvích jednoho z mnoha bezejmenných jeskynních průzkumníků.

  Made in Abyss: Binary Star Falling into Darkness (PS4)
  NA CO SE TĚŠIT?
  - Staňte se součástí světa anime seriálu Made in Abyss.
  - Na herní příběh dohlížel sám autor původní mangy Akihito Cukuši.
  - Hrajte s japonským nebo anglickým textem a dabingem.
  - Herci a herečky z anime seriálu si zopakovali své role v kompletně nadabovaných příběhových sekvencích.

  Made in Abyss: Binary Star Falling into Darkness (PS4)

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Made in Abyss: Binary Star Falling into Darkness? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

onepiecemerch, goingmerryship, sberatelskafigurka
SeaOfStarsArt, hernicteni, BookOfArt, indiehra
devadesatky, zlatojsemdoma, sberatelskafigurka, dinosaurove
piratizkaribiku, figurka, sberatelskafigurka
gamestory, ceskehry, hernihistorie
playstation5, playstationportal, ps5