Marvel’s Avengers - Deluxe Edition
PS4

2 299
Nákupem získáte 46 kreditů
array(1) { ["PS4"]=> array(7) { ["kod"]=> string(5) "32772" ["cena"]=> string(4) "2299" ["digital"]=> string(1) "0" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(2) "33" ["mode"]=> string(1) "2" ["celkem"]=> string(1) "0" } }
 • 2 299 Kč Předobjednávka
Hra také dostupná pro:  PS4XONEPC

Dárek k předobjednávce

 • PŘÍSTUP DO BETY NA VÍKEND 7.-9. SRPNA BYL ROZEBRÁN
  OTEVŘENÁ BETA POBĚŽÍ 14.-16. SRPNA

  Dejte dohromady nejsilnější hrdiny na Zemi, přijměte své schopnosti a splňte si sen o superhrdinech. Marvel Entertainment a Square Enix přináší epickou, akčně dobrodružnou hru Marvel’s Avengers, která kombinuje filmový příběh s hratelností pro jednoho hráče či kooperativní hraní.
  DELUXE EDITION OBSAHUJE
  - hru Marvel’s Avengers 
  - exkluzivní balíček 6 outfitů (Obsidian Outfit Pack)
  - 6 jmenovek (Obsidian Nameplates)
  - 1 měsíc služby Marvel Unlimited (online služba předplatného Marvel komiksů)
  - 72 hodinový předběžný přístup ke hře  KOOPERACE
  Za hrou stojí studio Crystal Dynamics, obsahuje originální příběh a představuje dokonalý herní zážitek s Avengery. Utvořte týmy až čtyř hráčů online, ovládněte mimořádné schopnosti, upravte si rozrůstající se soupisku hrdinů a braňte Zemi před sílícími hrozbami.
  Marvel’s Avengers - Deluxe Edition

  NĚCO SE POKAZILO
  Marvel’s Avengers začínají v Den A, kdy Captain America, Iron Man, Hulk, Black Widow a Thor odhalují technicky vyspělé ústředí Avengerů v San Franciscu — včetně svého vlastního helicarrieru poháněného experimentálním zdrojem energie. Oslava se však strašlivě zvrtne, když katastrofická nehoda vyústí v obrovskou zkázu. Vina za tuto tragédii padá na Avengery, kteří se rozpadnou.
  ironman

  ZÁCHRANA SVĚTA
  O pět let později, když jsou všichni superhrdinové postaveni mimo zákon a svět je v nebezpečí, je jedinou nadějí znovu svolat nejsilnější hrdiny na Zemi. Marvel’s Avengers přinesou pravidelné aktualizace obsahu a zavedou hráče na epickou výpravu, která bude trvat několik let. Tato hra představuje budoucnost značky Avengers.
  hulk
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (6)

  • Blood

   Zdravím chtěl jsem se zeptat tahle deluxe edice by měla vycházet už 1.Září Je to jen chyba nebo ji fakt budete mít Až toho 4teho jako tu běžnou edici ?

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Anonym: Termín rozesílání klíčů zatím nevíme, ale bude to určitě včas před začátkem bety :)

  • Anonym

   Kdy mi pride kod k pristupu do bety

  • Michal

   Děkuji

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Michal: Přímo steelbook edice nebude, ale o dárku ke hře zatím jednáme :)

  • Michal

   Steelbook edice nebude?