Medieval : Total War Battle Collection
PC

1 299
Nákupem získáte 26 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Real-time strategie, Středověk
 • Medieval Total War Viking Invasion je datadisk k cenami ověnčené strategii Medieval Total War. Děj datadisku je zasazen do roku 793, kdy Vikingové zaútočili na klášter ve Velké Británii a povraždili zde všechny mnichy a jeptišky. Tímto útokem na centrum severoevropské vzdělanosti začíná řada nových konfliktů. Těšit se můžete na : zcela nová vikingská kampaň, nové mapy britských ostrovů a Skandinávie. 8 nových národů (vikingové, saxoni, velšané, skotové, irové...). Nový vikingský technologický strom. Nové vojenské jednotky, například děsiví Bersekři apod.

  Kategorie

  PC / PC hry / Strategie
  Battle Collection je balení her Medieval : Total War a datadisku Viking Invasion.

  Medieval : Total War

  Vládněte svému království po čtyři století krutých středověkých válek. Obléhejte mocné pevnosti a veďte obrovské armády do bojů po celé Evropě a Severní Africe. Tahle doba není pro změkčilé! Tohle je totální válka! Hráči se ve hře setkají s výpravnými bitvami s více než 10,000 bojovníky najednou, s jedinečnými hrady a úžasnými scénami dobývání, v nichž hrají hlavní úlohu katapulty a kanóny, s 12 stranami, za které lze hrát, a přes 100 druhů jednotek, s tahově orientovaným budováním říše, se slavnými historikými hrdiny, např. Johanka z Arku, Richard Lví Srdce nebo William Wallace, s RPG vývojem postav králů a generálů a s ohromujícími boji s až osmi hráči na on-line bojišti.

  Medieval : Total War Viking Invasion

  Medieval Total War Viking Invasion je datadisk k cenami ověnčené strategii Medieval Total War. Děj datadisku je zasazen do roku 793, kdy Vikingové zaútočili na klášter ve Velké Británii a povraždili zde všechny mnichy a jeptišky. Tímto útokem na centrum severoevropské vzdělanosti začíná řada nových konfliktů. Těšit se můžete na : zcela nová vikingská kampaň, nové mapy britských ostrovů a Skandinávie. 8 nových národů (vikingové, saxoni, velšané, skotové, irové...). Nový vikingský technologický strom. Nové vojenské jednotky, například děsiví Bersekři apod.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Medieval : Total War Battle Collection!