Metroid Dread
SWITCH

1 399
Nákupem získáte 28 kreditů
 • 1 399 Kč
  Předobjednávka
Lokalizace: Angličtina
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Sci-Fi, 2D plošinovka, Metroidvania
 • První nová 2D Metroid hra po devatenácti letech (Metroid Fusion vyšel v roce 2002 na Game Boy Advance) je tady! Metroid Dread je páté 2D dobrodružství, tedy klasická plošinovka žánru, který sama pojmenovala - Metroidvania. Hutná atmosféra, skvěle zpracované levely a zkoumání, na to všechno se můžete těšit v novém dobrodružství Samus Aran.

  ZÁHADNÉ SIGNÁLY
  Příběh Samus Aran pokračuje po událostech ve hře Metroid Fusion. Po záhadném signálu zaslaném Galaktické Federaci se vydává toto vysílání prozkoumat na planetu ZDR. Toto odlehlé místo je zamořeno zákeřnými mimozemskými tvory a chladnými mechanickými hrozbami v podobě robotů. Samus je silnější, než kdy předtím, ale bude to stačit na zákeřnosti planety ZDR?

  Metroid Dread
  E.M.M.I.
  Kdysi to bývali roboti pro získávání DNA, nyní ale E.M.M.I. loví Samus. Hutná atmosféra Metroid Dread je na místě, protože najít způsob jak porazit tyto kruté stroje není vůbec jednoduché.

  metroid 5
  ROSTOUCÍ SÍLA
  Postupem hry bude Samus získávat nové a známé schopnosti. Překonávejte překážky, dostaňte se do hůře přístupných míst a utkejte se s nepřáteli. Cesta skrze tuto planetu nebude lehká. Postupně se s novými schopnostmi vracejte do známých lokacích a hledejte alternativní cesty kupředu. Samozřejmostí je i kvalitně zpracovaná mapa, jako známe i z předešlých her, která vám bude dělat věrného společníka.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (3)

  • Asciidan

   Včerejší reveal byl fakt něco. Kdo by čekal, že Metroid Dread jednou opravdu vyjde :-D
   Jakmile potvrdíte sběratelku, určitě předobjednávám

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Martinns: Zdravím, předpokládáme, že bude. Jen musíme čekat na českého distributora až potvrdí :)

  • Martinns

   Bude dostupna take sberatelka? Diky za info...