Midnight Nowhere
PC

(1x)
199
Nákupem získáte 8 kreditů
Štítky: Hororové
Jazyk: České titulky
Kód produktu: 10954
 • Kategorie

  PC / PC hry / Adventury
  Jestli se bojíte jít v noci do lesa, rozhodně si nechte zajít chuť na hororovou adventuru Midnight Nowhere. Protože hra obsahuje spoustu krvavých scén, častou smrt a občas i nahá těla, je určena spíše dospělému publiku. Příběh vypráví o muži, který se probírá z bezvědomí v márnici místní nemocnice. Nepamatuje si své jméno, ani jak a proč se objevil na tak (pro živého člověka) ne zrovna příjemném místě. Midnight Nowhere má stejně jako název dusnou také atmosféru, která by se možná dala srovnat s tím, co jste mohli okusit, pokud jste někdy hráli Resident Evil. Na druhou stranu jde o čistokrevnou adventuru, bez jakýchkoliv akčních prvků, čímž by se dala spíše přirovnat k Syberii. Děj vás upoutá k židli natolik, že z ní nevstanete dřív, než na na samém konci. Hra je navržena tak, že se na vaší obrazovce pohybují 3D postavičky na předrenderovaném pozadí (podobně jako v Grim Fandangu, nebo již zmíněné Syberii). Tvůrci využívají téhož enginu, na jakém běžela i adventura Jazz and Faust, i když samozřejmě trochu poupraveného. Hraní je podkresleno originálním soundtrackem, přičemž na různých místech vás bude doprovázet jiné hudební téma. Hra je s českými titulky.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (7)

  • pepinc

   muze mi nekdo poradit..nemuzu vyndat karti ze zachodu.ve vezeni..podle navodu to nejde..dekan......jsem zoufelaj

  • Jointt

   Muže mi někdo poradit..dostal jsem se z pytle..ale jak mám otevřít dveře???..sekerou to nejde..tlačítkem taky ne...

  • sygy

   pojede to i pod procesorem AMD athlon64 X2 dual?
   Ted jsem zkousel zahrat dve dema co jsou na netu ale pokazde jen do nemu a kdyz jsem dal new game tak hra spadla.

  • ednet

   Díky Matesi za radu,je to OK.Můžeš mi poradit,jak si mám sejmout otisky prstů tak,aby se mi zobrazily na archu papíru v inventáři.

  • Mates

   Marku, musíš kliknout tlačítkem "Použít" (tlačítko) na všechny prázdné postele. Až to uděláš zkus si popovídat s Kancem (tlustý mastič karet) - dál už uvidíš...

  • Marek

   Může mi někdo poradit,za jak dlouho přestanou hrát vězni karty,nebo co mám udělat?

  • F.E.A.R

   hasiaci pristroj pouzi na tlacitko

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Jak jsem napsal výše hra je o ničem . Za celou první polovinu nepotkáte živou duši takže budete chodit do zblbnutí a dlouho zkoušet vše možné . Až hru dokončíte asi většina z vás tak jako já se zeptá o čem ten příběh vlastně byl.

Sledujte nás na instagramu