Morbid: The Lords of Ire
PS5

899
Doprava zdarma
Nákupem získáte 36 kreditů
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Doporučený věk: Od 18 let
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Štítky: Souls-like, Hardcore
Kód produktu: 59408
Hra také dostupná pro:  SWITCH
Máte dohráno? Hru vykupujeme!

Za tuto hru u nás dostanete:

 360 Kč

nebo

 494 kreditů

Dodatečné informace k výkupu

 • Hry vykupujeme na všech našich prodejnách.
 • Vykupujeme jen nepoškozené a nepoškrábané, plně funkční hry. Přímo na prodejně s vámi sepíšeme vše potřebné.
 • Za hru dostanete ihned peníze nebo si můžete nechat přičíst na svůj Xzone účet kredity (Co jsou kredity?) a využít je při pozdějším nákupu. Případně si můžete ihned vybrat jiné zboží vyšší hodnoty protiúčtem a doplatíte jen rozdíl. Protiúčet je zvýhodněn o hodnotu, kterou vidíte jako kredity. Hry protiúčtem se musí vyzvednout ihned při výkupu na prodejně a mohou být nové nebo bazarové.
 • Uvedené ceny jsou pouze orientační a pravidelně se mění. Tato stránka není obchodní nabídkou, ani nabídkou na uzavření kupní smlouvy. Přesnou cenu a to zda hru vykupujeme se dozvíte u prodavače na prodejně.
 • Vykupujeme pouze od fyzických osob ve věku od 15 let s platným dokladem totožnosti. Pro zamezení spekulací je stanoven maximální limit výkupu 5000 Kč na osobu na den.
 • Kódy na bonusy, DLC a další rozšířený obsah mohou být použité a nemusí být přiloženy.
 • Každé balení musí obsahovat disk se hrou (paměťovou kartu u Switch her), manuál (pokud byl v originálním balení přítomen) a krabičku.
 • Nevykupujeme hry s označením NOT FOR RESALE, BUNDLE COPY, novinářské verze apod. Vykupujeme pouze hry určené pro evropský trh a to v českém či anglickém jazyce.
 • Morbid: The Lords of Ire je pokračování kritikou oceňovaného izometrického Souls-like akčního RPG Morbid: The Seven Acolytes, které se stejně jako svůj předchůdce vyznačuje znepokojivou estetikou, zástupy odporných monster a hektolitry prolité krve.

  Hlavní hrdinka – známá jako „poslední striver z Dibromu“ – se vrací, aby v temném a zvráceném světě plném bolesti a utrpení svedla další bitvu proti zlovolným Gaharům a jejich děsivým akolytům.

  ZKOUMEJTE TRÝZNĚNÉ KRAJINY

  Proklestěte si cestu jedinečnými prostředími pěti děsivých, horrorpunkových zemí říše Ire, od zasněžených hor přes zapovězené džungle až po hnilobou zapáchající města, a osvoboďte je od zla, které je postihlo.
  Morbid: The Lords of Ire
  SPLŇTE SVOU SVATOU POVINNOST
  Experimentujte s různými herními styly s využitím rozmanitých druhů zbraní, všemožného vybavení, jedinečných run a mocných požehnání. Při tom rozsekejte a vykuchejte vše, co vám přijde do cesty.
  Morbid: The Lords of Ire
  POKROČILÝ SYSTÉM PŘÍČETNOSTI
  Rozhodnutí, která v Morbid uděláte, budou mít dramatický dopad na svět kolem vás i na to, jak na vás budou reagovat vaši nepřátelé. Zůstaňte při smyslech, nebo podlehněte šílenství a za cenu velkého osobního rizika spoutejte jeho moc. Stupeň vašeho šílenství zároveň dynamicky změní způsob, jakým budete vnímat svět kolem sebe…
  Souls-like RPG
  POSTAVTE SE ODPORNÝM STVŮRÁM
  Prověřte svoje dovednosti jak v soubojích s krvelačnými stvůrami z nejhorších nočních můr, tak v nervy drásajících bitvách s mocnými pány říše Ire. Samostatnou výzvu pak představuje pátrání po jedinečně monstrózních stvořeních číhajících neznámo kde.
  izometrické akční hra
  NOVÉ DOBRODRUŽSTVÍ V NOVÉ PERSPEKTIVĚ
  Uvědomte si plně hrůzy světa Morbid s přechodem série do třetího rozměru – světa ještě grotesknějšího, ještě krvavějšího a ještě morbidnějšího než kdy dřív.
  temná estetika
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Morbid: The Lords of Ire? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

dopravazdarma, dorucenizdarma
TwilightMasquerade, pokemontcg, scarletandviolet
rekonstrukce
tombraiderremastered, tombraider, laracroft
Instagram
pusheen, kocky, catsofınstagram