My Farm (PC DIGITAL)
DIGITAL

239
Nákupem získáte 3 kredity
array(1) { ["digital"]=> array(7) { ["kod"]=> string(7) "1005018" ["cena"]=> string(3) "239" ["digital"]=> string(1) "1" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "0" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(2) "10" } }
 • 239 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Nenáročná
 • Úžasný farmářský simulátor!
  Na začátku máte jen slepici, prázdné pole a několik mincí. Musíte nakrmit slepici, postarat se o ni a zlepšit její životní podmínky. Pokud bude mít dostatek zrní, snese vejce, které můžete prodat Kramářovi. Za vydělané peníze můžete na trhu koupit další zvířata. Ale buďte opatrní! Pokud vaše slepice nebudou pravidelně krmeny, utečou, aby se nakrmily jinde! A budou vám utíkat i po tom, co vypnete hru...
  Všechna zvířata musí být krmena, ale také musí být čistá a zdravá... A budete také muset čistit celou farmu a sázet plodiny, abyste získali více krmiva pro zvířata.
  Cílem hry je vydělat peníze prodejem vajec a dalších zemědělských produktů, nakupovat další zvířata na trhu a různé předměty, které vylepší vaši farmu. Díky tomu budete pak také postupně odemykat různé bonusy a také přizpůsobovat zvířata. 10 druhů zvířat: slepice, kachny, krůty, králíci, prasata, kozy, ovce, krávy, osli a koně. li>Během dnů a nocí pečujte o svá zvířata: nesmíte zapomenout na krmení, čistotu, nemoci atd. Prodávejte své zemědělské produkty, abyste získali více peněz. Úkoly a mise vás vtáhnou do skutečného dobrodružství! Mnoho zdokonalování farmy k odemčení, sbírejte neuvěřitelné bonusy!
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí My Farm (PC DIGITAL)!