NBA 2K20
PS4

1 799
Nákupem získáte 53 kreditů
array(1) { ["PS4"]=> array(7) { ["kod"]=> string(5) "30916" ["cena"]=> string(4) "1799" ["digital"]=> string(1) "0" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "0" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(1) "0" } }
 • 1 799 Kč Není skladem
Lokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, Online multiplayer, Lokální multiplayer
Štítky: Basketbal
Hra také dostupná pro:  XONESWITCH
 • Hry vydané v rámci legendární franšízy NBA 2K se za dlouhé roky své existence vyvinuli v něco mnohem více, než je jen basketbalová simulace. Společnost 2K i nadále pokračuje v určování toho, čeho všeho je možné na poli sportovních simulátorů dosáhnout. Hra NBA 2K20 nabídne tu nejlepší grafiku a kvalitní hratelnost, inovativní herní módy a bohaté možnosti přizpůsobení a kontroly ze strany hráče. Navíc hra nabídne působivý otevřený svět NBA Neighbourhood.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (2)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Kuba: Zdravím, vždy děláme všechno pro to, abychom hru poslali den před vydáním a hra tak byla včas u vás. Někdy se může vyskytnout zádrhel, ale jsou to opravdu výjimečné stavy :)

  • Kuba

   Dojde opravdu 6. v pátek? Loni jsem rušil objednávku, protože by nedošla v den vydání.

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí NBA 2K20!