NBA Live 08
PC

249
Nákupem získáte 7 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Basketbal
Kód produktu: 13937
 • Kategorie

  PC / PC hry / Sportovní
  Aktuální ročník basketbalu NBA Live s vylepšenými animacemi a uvěřitelnější fyzikou, díky čemuž hráči po podlaze již nejezdí a na zápasy navíc nahlíží mnohem aktivnější kamera, s dynamickým přiblížením a oddálením jednotlivých situací. Pohyb hráčů by měl výrazně těžit z většího počtu animačních oken, co zlepší plynulost rozličných přechodových animací. Podobně je na tom výše avizované přihrávání, kde by hra měla inteligentně rozpoznat a vyhodnotit situaci a této posléze určit adekvátní animaci. Uvěřitelnější bude dále fyzika míče, odkud už je zase jenom pověstný krůček k povědomí, že při zakončování poznáte konkrétní hráče nejenom podle vzhledu, samozřejmě, ale hlavně podle pro ně právě tolik typické střelby nebo způsobu, jak získat pro svůj tým důležité dva či rovnou tři bodíky. V tomhle bodě se pro změnu vracíme k proklamovaným střetům jednotlivých hráčů, neboť v rámci bránění bude možné např. šikovně odstavit soupeře snažícího se o doskočení. Nicméně padlo info, že více podobných možností (pro obě strany, tedy též pro ofenzívu) ještě neznamená, že byste se měli potkat s větším počtem faulů.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (4)

  • KOBE

   Hele neni to žádnou grafickou kartou ale klavesnicí.
   ve startu si najdete ovládací panely a místní a jazykové nastavení.
   pak jazyky potom podrobnosti a místo češtiny angličtinu.
   A jeto

  • Vyrida

   Hadam ze mas taky kartu od Nvidie jako já. Zkus nainstalovat starší ovladače grafické karty a mělo by to jet. Ještě si změn radeji rozliseni na 1024*768 svých woken.

  • Francík

   Když spustim tu hru tak se mi objeví jenom černý okno a nejde dal nevim co stim !!!!!!

  • Vyrida

   Nějaký nápady. Hru normálně nainstaluju ale když ji chci spustit objevi se pouze černý obraz bez chybne hlášky. Ve správci programů mi píše že NBA neodpovida takže ji jen zavřu. Zkoušel jsem i nouzově použít crack ale to samý. Přitom taková Fifa či třeba NHLko mi jede normalně. Zajimavé...

   Počítač mam:
   Intel Core 2 Duo E8400 3.00 GHZ
   2 GB Ram 800MHZ
   NVIDIA® GeForce 9800 GT 512 MB

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí NBA Live 08!