Nickelodeon All-Star Brawl 2
PS5

799 1 199 Kč

Sleva platí do 30.12.2024 nebo vyprodání

Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Doporučený věk: Od 12 let
Štítky: Bojové, Boxování
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, Online multiplayer
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 58154
Hra také dostupná pro:  SWITCH
Máte dohráno? Hru vykupujeme!

Za tuto hru u nás dostanete:

 300 Kč

nebo

 380 kreditů

Dodatečné informace k výkupu

 • Hry vykupujeme na všech našich prodejnách.
 • Vykupujeme jen nepoškozené a nepoškrábané, plně funkční hry. Přímo na prodejně s vámi sepíšeme vše potřebné.
 • Za hru dostanete ihned peníze nebo si můžete nechat přičíst na svůj Xzone účet kredity (Co jsou kredity?) a využít je při pozdějším nákupu. Případně si můžete ihned vybrat jiné zboží vyšší hodnoty protiúčtem a doplatíte jen rozdíl. Protiúčet je zvýhodněn o hodnotu, kterou vidíte jako kredity. Hry protiúčtem se musí vyzvednout ihned při výkupu na prodejně a mohou být nové nebo bazarové.
 • Uvedené ceny jsou pouze orientační a pravidelně se mění. Tato stránka není obchodní nabídkou, ani nabídkou na uzavření kupní smlouvy. Přesnou cenu a to zda hru vykupujeme se dozvíte u prodavače na prodejně.
 • Vykupujeme pouze od fyzických osob ve věku od 15 let s platným dokladem totožnosti. Pro zamezení spekulací je stanoven maximální limit výkupu 5000 Kč na osobu na den.
 • Kódy na bonusy, DLC a další rozšířený obsah mohou být použité a nemusí být přiloženy.
 • Každé balení musí obsahovat disk se hrou (paměťovou kartu u Switch her), manuál (pokud byl v originálním balení přítomen) a krabičku.
 • Nevykupujeme hry s označením NOT FOR RESALE, BUNDLE COPY, novinářské verze apod. Vykupujeme pouze hry určené pro evropský trh a to v českém či anglickém jazyce.
 • Nickelodeon All-Star Brawl 2 vám umožňuje svádět souboje s dosud největší a nejlepší skupinou bojovníků ze světa Nickelodeonu, včetně zbrusu nových nebo dočista přepracovaných postav, jako jsou SpongeBob v kalhotách, Želvy Ninja, Sépiák Chobotnice, Jimmy Neutron a další. Vyberte si svého oblíbence, mistrně ovládněte jeho jedinečnou sadu pohybů a s pomocí zcela nových, mocných super útoků zasaďte ránu z milosti soupeřům v kompetitivní hře pro více hráčů nebo i v jedinečné roguelike příběhové kampani pro jednoho!

  BOJOVKA ZBRUSU NOVÝCH PROPORCÍ
  Od základu přepracovaná, nově navržená bojovka Nickelodeon All-Star Brawl 2 definuje novým způsobem to, jak může vypadat bojová hra ze světa Nickelodeonu. Přináší při tom nové, vylepšené grafické zpracování, zvuky, animace, herní režimy, arény, mechanismy, posměšky a sady pohybů, pečlivě vyladěné pro férové soupeření hráčů všech úrovní.
  Nickelodeon All-Star Brawl 2
  NOVÍ A ROZMANITĚJŠÍ BOJOVNÍCI
  Soupiska Nickelodeon All-Star Brawl 2 je delší a lepší než kdy dřív, s ještě větší rozmanitostí co do způsobu, jakým se hraje za každou z jedinečných postav, které hra nabízí. Bojujte se zbrusu novými postavami od Nickelodeonu i s vracejícími se oblíbenci fanoušků!
  spongebob
  ROZDÁVEJTE TVRDÉ ÚDERY S POMOCÍ SUPER ÚTOKŮ
  Zvyšte sílu svých bojovníků prostřednictvím nových, neuvěřitelných super útoků, kterými dokážete soupeřům zasadit zničující úder.
  korra
  KAMPAŇ PRO JEDNOHO HRÁČE
  Nickelodeon All-Star Brawl 2 nabízí jedinečnou příběhovou kampaň využívající procedurálně generovaných roguelike prvků. Otestujte hranice svých schopností ve snaze zabránit arcizloduchovi Vladu Plasmiovi ze seriálu Danny Phantom ovládnout vesmír Nickelodeonu!
  nickelodeon
  NAMLUVENÍ VŠECH HRATELNÝCH POSTAV
  Pociťte nával energie i vzrušení z každého útoku díky kompletnímu namluvení všech bojovníků, včetně hlasů Toma Kennyho a Billa Fagerbakkeho ze seriálu SpongeBob v kalhotách.
  allstar
  SMRŠŤ MINIHER
  Nickelodeon All-Star Brawl 2 nově přináší také minihry, do kterých se můžete pustit sami nebo i s přáteli. Soutěžte o co nejlepší umístění v celosvětovém žebříčku v rozmanitých minihrách inspirovaných světem Nickelodeonu.
  all star brawl
  HRANÍ NAPŘÍČ PLATFORMAMI
  Utkejte se online až ve čtyřech hráčích bez ohledu na vaši platformu díky hladkému meziplatformnímu hraní, využívajícímu vylepšený síťový kód na konzolích i počítačích.
  allstar brawl
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Nickelodeon All-Star Brawl 2? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

SeaOfStarsArt, hernicteni, BookOfArt, indiehra
devadesatky, zlatojsemdoma, sberatelskafigurka, dinosaurove
piratizkaribiku, figurka, sberatelskafigurka
gamestory, ceskehry, hernihistorie
playstation5, playstationportal, ps5
warhammeraos, barveniminiatur, malovanifigurek