NieR Automata (PC DIGITAL)
DIGITAL

(1x)
549
Nákupem získáte 21 kreditů
 • 549 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Sci-Fi, TPS, 2D adventura, JRPG, Akční RPG, Japonské
Hra také dostupná pro:  PS4
 • Mimozemská invaze zanechala lidstvo opuštěné na Měsíci. Do opuštěných ruin naší bývalé planety byli vysláni Androidi a mají za úkol odstranit běsnící mechanoidi. YoRHa 2B, nejnovější pěchotní model Androida, je pověřen nebezpečnou misí na zbavení se vetřelce na povrchu Země. Kam povede přetrvávající válka v zastoupení Androidů a mechanoidů? Daleká budoucnost ... Vetřelci z jiného světa útočí bez varování, vypouštějí nový druh hrozby: zbraň známou jako"machine lifeforms." Tváří v tvář tomuto nepřekonatelnému nebezpečí, je lidstvo vyhnáno ze Země a musí se uchýlit na Měsíci. Rada lidskosti zorganizuje odpor androidských vojáků při snaze znovu získat planetu Zemi. Pro překonání mrtvého bodu ve válce se rozhodne odpor využít nový druh jednotky:"YoRHa." V opuštěných pustinách stále zuří válka.Válka, která rychle odhalí zapomenutou pravdu o světě.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (2)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Kozlik: Krabicovka na PC je bohužel dlouhodobě vyprodaná a zřejmě už nebudou další kusy.

  • Kozlik

   Krabicová verze u vás není

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Hru jsem si kupoval přes steam a již po jedné hodině hraní
jsem si ji zamiloval (momentálně na ní mám něco přes deset hodin). I přes to, že nesplňuji minimální požadavky ke spuštění (mám o trochu horší grafickou kartu) a musím hru hrát na minimální detaily s rozlišením 1280x720, vypadá hra úžasně. Otevřený svět a jeho obyvatele si okamžitě zamilujete a to nemluvím o hudbě, ta je naprosto úžasná. Člověk by řekl, že kombinace vícero herních žánrů může být ve výsledku trochu přeplácaná, ale to u NieR Automata rozhodně neplatí. Dále je na hře skvělé to, že aby jste ji prošli, budete se muset trochu snažit, takže nepočítejte s tím, že ji na normální obtížnost projdete bez jediné smrti. Ze začátku mi trochu vadila absence úplného dabingu, ale později jsem si na to zvyknul a teď mi to už ani tolik nevadí. Dalším minusem je, že pokud budete chtít bojovat na dálku a nebudete používat automatické míření (které je stejně na střední a delší vzdálenost hodně nepřesné), a budete chtít něco trefit, budete si muset asi snížit citlivost, což je ale poté trochu nepříjemné, když se potřebujete rychle otočit u některých bosů. Hra vesměs předčí má očekávání a ty peníze mi za to rozhodně stály.