Nioh 2
PS4

1 699
Nákupem získáte 67 kreditů
 • 1 699 Kč Předobjednávka
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Obtížná, Akční RPG, Japonské, Souls-like


 • Ovládněte v tomto náročném pokračování akčního RPG smrtící mistrovské umění samurajů jako napůl člověk a napůl nadpřirozený bojovník Yokai. Prozkoumejte Japonsko v drsném období Sengoku i smrtící Temnou říši, které zaplavili groteskní, avšak nemilosrdní démoni.


  PARANORMÁLNÍ SÍLY

  Taste své smrtící zbraně a porazte všechny nepřátele, kteří se vám postaví do cesty, s pomocí přepracovaného bojového systému a schopnosti transformace do formy Yokai s devastujícími paranormálními silami.

  Nioh 2
  ZDOKONALENÍ DOVEDNOSTÍ
  Připravte se na boj svého života s přepracovanými herními mechanismy, které staví na oblíbených prvcích ze hry Nioh a vyžadují vaší plnou koncentraci i veškeré vaše schopnosti. Vydejte se tradiční cestou samuraje s meči a sekerami, nebo naplňte svůj Amrita ukazatel, ovládněte mocné schopnosti formy Yokai a zničte monstrózní nepřátele řadou zničujících útoků.

  PS4_EXCLUSIVE
  FORMA YOKAI
  Naplnění ukazatele Amrita vám nejen umožní přístup k mocné podobě Yokai, ale také zvýšení statistik různých zbraní a přidání extra možností. Povolejte si přízraky zanechané ostatními hráči Nioh 2, aby vám pomohly v boji. Jejich duchové vám budou pomáhat až do konce aktuální úrovně… nebo až do okamžiku své porážky.

  soulslike
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (7)

  • Shadow

   Děkuji za info, v tom případě je chyba trochu na mé straně, měl jsem hned předobjednat běžnou edici... :(

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Shadow: Speciální edice byl bohužel pouze velmi omezený počet kusů. Přednostně jsme ji tradičně nabídli zákazníkům s předobjednávkou běžné edice a to dle data objednání.

  • Shadow

   Vypadá to, že speciálku u nás má exkluzivně jenom jeden obchod. Škoda, byl jsem nucen předobjednat u konkurence, vzhledem k tomu, že tu není žádné info.

  • Michal

   Dobrý večer, speciálka ještě nic?

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Zdravím, o speciální edici zatím nemáme bohužel info. Snad se Sony brzy vyjádří :)

  • Shadow

   Máte už nějaké info o speciální edici?

  • UchihaNaoto

   Zdravím budete mít v předprodeji i speciální edici Niohu 2?Děkuji za info.