Nosferatu: Malachiho hněv
PC

(2x)
299
Nákupem získáte 12 kreditů
Štítky: FPS, Hororové
Jazyk: Český dabing
Kód produktu: 10966
 • Kategorie

  PC / PC hry / Akční
  Už celá staletí mezi námi žijí. Nevíte o nich, ale oni vědí o vás. Je jich víc než si myslíte a jsou zákeřnější, než si jen dokážete představit. Děj tohoto akčního titulu, vás zavede na začátek minulého století, do roku 1912. Stanete v roli nedochvilného bratra a potomka chudé, ale hrdé aristokratické rodiny, který kvůli nějakým záležitostem cestou ze Stockholmu přijíždí poněkud pozdě na hrad Malachi, kde se má odehrát sňatek z rozumu - svatba jeho sestry a syna bohatého rumunského hraběte. Vaše nedochvilnost vám zachrání život a vy se pokusíte zachránit život všem svým příbuzným, kteří už krátce po příjezdu zjistili, že jejich úsilí vdát dceru za hraběcího syna byl ošklivý omyl. Gotický hrad Malachi se stovkami pokojů už se vás nemůže dočkat. Temná zákoutí jsou všude. Příšerná monstra také. Klasické zbraně ne ně nemají účinek, ale dokáží je alespoň zdržet, proto budete mít k dispozici i starobylé střelné kousky jako křesací flinty a muškety. Upíří maso zničíte pouze určitými prostředky, jako je posvěcená voda, krucifix, zašpičatělý kůl apod. Na některé z kreatur navíc zabere pouze specifická zbraň. Bude to boj na život a na smrt. Hra je kompletně v češtině.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (6)

  • Kalper.eu

   Nosferatu: The Wrath of Malachi, jak se hra v originále jmenuje, má i v roce 2017 (tedy 14 let po vydání) stále slušnou atmosféru. Jen je nutné ji trochu uzpůsobit pro širokoúhlé monitory (http://www.kalper.eu/nosferatu-the-wrath-of-malachi-settings/). Pak nic nebrání tomu vydat se do Transylvánie a prozkoumat sídlo jednoho tajemného hraběte...

  • SZDZIOCDSRm

   OK, so here's a bit of a prank that one could do go up to the rack (I assume it is a corsuael style of rack as I've never bought any of that shit nor have I been to that store ) and place a sign up saying something like: Are you that Cheap MBB? These guys don't even play on your team anymore and you're still selling their jerseys? What happened, your store guy order too many? Why don't you give them away to the homeless? signed WDRAs to wearing the WDR tee-shirt? He hasn't done it in 30 years, he didn't do it when you guys came to the forefront, what makes you think that he's gunna do it now your t-shirt? In the words of Steven Tyler Dream-On!

  • Virimith Stoker

   Brzy tuto hru mít budu, už se těším. :)

  • Jerses

   Jeto velmi dobrá hra s VELMI DOBROU ATMOSFÉROU ale taky nic moc grafikou.U mě ale grafika nehraje podstatnou roli.

  • gizmo

   koupil jsem ji, zahral jsem ji a jsem zpokojeny dost dobra hra

  • David Selucký

   Příjemná hororová střílečka, má sice své mouchy (bugy), ale atmosférou, zvuky a hudbou a celkovou hratelností povedené dílko jdoucí si vlastním směrem. Lidem, jež mají rádi hry s hororovou tématikou lze jen doporučit.

Hodnocení zákazníků (2)
Přidat hodnocení

Tak na strach z hradu dobrý ale jinak takový průměr

Tmavostí hry chvíli nevíte ani kam jdete takže neco nebo někoho najít je opravdu umění.

Sledujte nás na instagramu