Novus Inceptio
Digital

(1x)
272

Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Aktivace: SteamSteamŠtítky: 2D adventura
Jazyk: České titulkyČeské titulky
Typ hry: Early Access
Kód produktu: 1002768
 • Additional Notes: (DirectX 12 is not supported yet!) Internet connection required. Integrated graphics cards are not supported.
  Novus Inceptio je survival sanbox hra s MMO prvky. Nezaměřuje se primárně na ničení a poškozování vybudovaných věcí, ale na vytváření a sdílení hodnot. Aktuálně je hra v early access verzi v GHOST módu. Naším cílem je vytvořit plnohodnotnou MMO survival akci zaměřenou na budování nové civilizace zcela v režii hráčů.
  GHOST mód je single player část hry s MMO prvky. Každý hráč zde má první část světa (64km²) pouze pro sebe. Zde zažívá seznamování s hrou a jejími mechanikami. GHOST mód je předpříprava na plnohodnotné MMO a slouží k odladění hráčské interakce a herních principů. Mód bude nedílnou součástí i plné verze hry.
  Novus Inceptio míchá netradičním způsobem sci-fi a fantasy tématiku s nádechem PostApo. Příběh je zasazen do daleké budoucnosti na naší planetě, která již není jakou ji známe dnes. Jedním z důležitých témat pozadí hry je zjišťování pravdy o těch co stojí na pozadí všeho již od pradávna...
  Novus Inceptio staví na proceduralitě – svět není tvořen ručně, ale za pomoci složitých procedurálních procesů, které ze hry dělají unikátní projekt realizovatelný menším indie týmem.
  --------------------------------
  Jedná se o Early Access hru, před nákupem si prosím přečtěte její specifikaci. Hru kupujte pouze v případě, že specifikaci rozumíte a souhlasíte, že jste ochotni akceptovat případné nedostatky a změny, ke kterým bude během vývoje docházet. Součástí vývoje může být též odstranění veškerých uživatelských dat. Souhlasíte též, že se nákupem zapojujete do ladění a testování této hry. Níže uvedené informace nemusí být zcela splněny v současné verzi hry. Specifikace a HW požadavky se mohou v průběhu vývoje měnit. Děkujeme za pochopení!
  Upozornění: Hra nyní nepodporuje DirectX12, kvůli potížím s enginem Unity.
  Hra aktuálně zaznamenala potíže s Windows 10 u malé skupinky hráčů.
  Pro nejlepší zážitek používejte Windows 7/8 a DirectX11.
  Omlouváme se za případné potíže.Pokud zaznamenáte některý z těchto problémů, prosím vyčkejte na aktualizaci, která se bude zabývat opravou.Děkuji za pochopení.
  --------------------------------
  Tato hra vyžaduje internetové připojení a tyto systémové požadavky:
  MINIMUM:
  OS: 64-Bit Windows 7 Service Pack 1
  Processor: 2 GHz Dual-Core 64-bit CPU
  Memory: 6 GB RAM
  Graphics: DirectX11 Compatible GPU with 1 GB Video RAM
  DirectX: Version 11
  Network: Broadband Internet connection
  Hard Drive: 3 GB available space
  Additional Notes: (DirectX 12 is not supported yet!) Internet connection required. Integrated graphics cards are not supported.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (1)

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • Klady nevím, protože jsem v tý hře vydržel necelých 10 minut a to zdůvodu záporů.
  • Jeden dost důležitý. Pokud někdo preferujete hry v češtině, protože je to naše mateřština, tak se týhle hře (zatím) vyhněte, protože v češtině není, i kdaž to směle o sobě tvrdí. Valná část hry češtinu postrádá. Na ta, že tu hru vyvíjí ČESKÁ FIRMA, ve které má podíl i zde přítomná X-ZONE, tak je to k zblití!!!!!!!!!

  Pro mne velké zklamání, kvůli lživému údaji o hře.

  Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
  Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
  Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.

Sledujte nás na instagramu

doplnkydodomu, doplnkydobytu, detskypokoj
assassinscreedshadows, acshadows
hvezdnevalky, starwarsunlimited
mistrisveta, ms2024
dopravazdarma, dorucenizdarma
Instagram