Oddworld: Soulstorm - Limited Oddition
SWITCH

1 099
Nákupem získáte 22 kreditů
Doporučený věk: Od 12 let
Štítky: 3D plošinovka
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 49975

Bonus k objednávce

 • Oddworld: Soulstorm je větší, drsnější a odvážnější pokračování proslulé videoherní série a zároveň i druhý díl nové pentalogie započaté hrou Oddworld: New 'n' Tasty. Ujměte se opět role Abea, krajně neobvyklého mudokonského hrdiny, který nechtěně vyvolal povstání a teď mu nezbývá než vést své bratry Mudokony na cestě za svobodou.

  Pokračujte v nerovném boji o přežití proti nejmocnější rase planety, disponující všemi možnými prostředky útlaku od propagandy přes biologické zbraně až po bezohlednou smrtící sílu. Pusťte se do průzkumu masivních, filmově ztvárněných 2.9D lokací plných úchvatných vizuálních prvků. Sbírejte suroviny, vyrábějte zbraně, vyzbrojujte svoje následovníky, řešte hádanky a bezpečně vyveďte na svobodu každého ze svých více než 1 000 následovníků. Nebo zklamte a staňte se svědky vyhlazení celého druhu.
  LIMITED EDITION OBSAHUJE
  - hru Oddworld: Soulstorm
  - embosovanou plechovou krabičku s místem na 24 herní karet
  - tři obrázky


  AKČNÍ DOBRODRUŽNÁ PLOŠINOVKA

  Žánr plošinovek urazil dlouhý kus cesty a v Soulstorm je navíc obohacen o lehké RPG prvky. To s sebou přináší i vyšší rozmanitost, protože jen na vás teď záleží, jak budete hrát – jestli víc agresivně, nebo spíš pasivně.

  VYPRÁVĚNÍ PRO DOSPĚLÉ
  Temný příběh se zvráceným smyslem pro humor, který ironickým způsobem odkazuje na to, co se odehrává v lidském světě.

  Oddworld: Soulstorm - Limited Oddition
  ROZMĚR 2.9D
  Dechberoucí lokace s obrovskou rozlohou a hloubkou. Herní plocha teď už není omezena na tradiční placaté plošinky viděné zboku.

  QUARMA (JAKO ŽE KARMA)
  Quarma funguje jako zpětná vazba v reálném čase, která odráží vše, co ve hře provádíte. A vše, co ve hře provádíte, ovlivní i to, jak celá hra dopadne.

  odyssey
  "SURVIVAL EKONOMIKA"
  Vybírejte nepřátelům kapsy, vykrádejte jejich skříňky, hrabejte se v odpadkových koších a pátrejte po vzácných surovinách. V prodejních automatech je potom vyměňujte za užitečné předměty, které vám poskytnou nové možnosti, jak si poradit s všudypřítomnými výzvami.

  VLASTNORUČNÍ VÝROBA
  Využívejte nalezené suroviny a zboží z prodejních automatů k výrobě nových předmětů, které by bylo možné použít jako účinné nástroje proti nepřátelům a překážkám.

  oddworld
  V MNOŽSTVÍ JE SÍLA
  Čím víc následovníků zachráníte, tím silnější bude vaše povstání. Svoje následovníky můžete obdarovávat vyrobenými předměty a bude záležet jen na vás, jestli s nimi budou zacházet agresivně, nebo pasivně.

  odd world
  POCTIVÁ HERNÍ DOBA
  Při prvním průchodu vám hra zabere okolo 15 hodin. Lovci úspěchů a perfekcionisté v ní ale mohou snadno strávit i desítky hodin.

  ZASLOUŽENÉ ODMĚNY
  Všechny úrovně obsahují bodovací systém, žebříčky, úspěchy a odznaky.

  microids
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Koupili jste si Oddworld: Soulstorm - Limited Oddition? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu