Overruled! (PC DIGITAL)
DIGITAL

249
Nákupem získáte 2 kreditů
 • 249 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů
Štítky: Arkáda
 • Více postavVíce kampaní pro jednoho hráčeVíce úrovníVíce změnEditor úrovní
  Overruled je multiplayerová klikačka jako žádná jiná - hráči mění pravidla uprostřed hry a přímo tak ovlivňují dynamiku a další směřování boje.
  Vyzvěte až tři kamarády v lokálním nebo online multiplayeru na bitvu - Konečný výsledek je snadný - osoba s největším množstvím bodů vyhrává! Je to šílenství odehrávající se zatímco hodiny tikají, co dělá Overruled tak speciálním. Použijte přes 25 speciálních měnících karet a zamotejte vaším oponentům hlavy nebo naopak změňte situaci na bojišti tak, aby co nejlépe vyhovovala vašemu hernímu stylu - žádná hra není nikdy stejná!
  Nepoňoukejte vaše protivníky, protože jsou pány vašeho osudu! V jeden moment můžete hrát Deathmatch, ale jeden z vašich rivalů se může rozhodnout změnit to na Swag Bag… Nebo King of the Hill... Nebo Capture the Flag… Nebo…
  Všichni jsou mrtví? Zdvojnásobte čas do obživnutí. Sami si moc dobře nevedete? Zapněte týmy. Máte zrovna swag bag? Zdvojnásobte počet přidělovaných bodů.
  Neustále rostoucí rozmanitá plejáda of praštěných postav vám bude dělat společnost až budete se svými přáteli bojovat o vítězství a co je důležitější, právo chlubit se!
  Herní vlastnosti:
  7 úrovní9 postav7 typů hryPřes 30 rozdílných pravidla měnících karet (změňte je všechny)5 speciálních kampaní pro jednoho hráčeLokální multiplayer Online multiplayerSteam achievementy a žebříčkyUpravitelné před herní volby a možnost upravit si pravidla dle vašich potřebUnikátní VO pro každou postavuOST - Digitální verze soundtrackuPlánované funkce:
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Overruled! (PC DIGITAL)!