PaRappa The Rapper
PSP

199
Nákupem získáte 8 kreditů
Doporučený věk: Pro všechny
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Párty
 • Jedna z nejznámějších párty her na světě, legenda, která přichází konečně i na PSP. Rapující postavička PaRappa a jeho divná parta už brzy pořádně zamotají vaše prsty. Skvělá 2D grafika na první pohled zaujme každého hráče, který hledá zajímavé hry s netradičním námětem a zpracováním. PaRappa je herní ikona a už po prvním spuštění vás chytne svoji nakažlivou rytmikou. Vaším úkolem bude ve správném rytmu repovat, což není až tak úplně jednoduché. PSP verze přichází s inovačními vylepšeními multiplayeru přes WiFi a další skladby, další remixy si budete moci stáhnout.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (1)

  • HLfkNwbyURwLPB

   Necroman napsal:DLC a zardma, super jinak pravda, nebyl bych proti dat tam nejake opravdu zapeklite mistnosti kdo hral Fish Fillets (II), tak vi, o cem mluvim. I ten posledni level v Portal 2, kde clovek musel nechat unaset gel paprsky, jsem vyresil v pohode za 15 minut + dalsich 15 minut zabralo vyresit, jak znicit ten monitor

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí PaRappa The Rapper!