Pathfinder: Wrath of the Righteous - Limited Edition
XBOX

1 149
Nákupem získáte 34 kreditů
Osobní odběr
zdarma
22 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Doporučený věk: Od 18 let
Štítky: Fantasy
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 47647
Máte dohráno? Hru vykupujeme!

Za tuto hru u nás dostanete:

 300 Kč

nebo

 380 kreditů

Dodatečné informace k výkupu

 • Hry vykupujeme na všech našich prodejnách.
 • Vykupujeme jen nepoškozené a nepoškrábané, plně funkční hry. Přímo na prodejně s vámi sepíšeme vše potřebné.
 • Za hru dostanete ihned peníze nebo si můžete nechat přičíst na svůj Xzone účet kredity (Co jsou kredity?) a využít je při pozdějším nákupu. Případně si můžete ihned vybrat jiné zboží vyšší hodnoty protiúčtem a doplatíte jen rozdíl. Protiúčet je zvýhodněn o hodnotu, kterou vidíte jako kredity. Hry protiúčtem se musí vyzvednout ihned při výkupu na prodejně a mohou být nové nebo bazarové.
 • Uvedené ceny jsou pouze orientační a pravidelně se mění. Tato stránka není obchodní nabídkou, ani nabídkou na uzavření kupní smlouvy. Přesnou cenu a to zda hru vykupujeme se dozvíte u prodavače na prodejně.
 • Vykupujeme pouze od fyzických osob ve věku od 15 let s platným dokladem totožnosti. Pro zamezení spekulací je stanoven maximální limit výkupu 5000 Kč na osobu na den.
 • Kódy na bonusy, DLC a další rozšířený obsah mohou být použité a nemusí být přiloženy.
 • Každé balení musí obsahovat disk se hrou (paměťovou kartu u Switch her), manuál (pokud byl v originálním balení přítomen) a krabičku.
 • Nevykupujeme hry s označením NOT FOR RESALE, BUNDLE COPY, novinářské verze apod. Vykupujeme pouze hry určené pro evropský trh a to v českém či anglickém jazyce.
 • Vydejte se na výpravu do světa zamořeného démony v novém epickém RPG od tvůrců úspěšné hry Pathfinder: Kingmaker. Prozkoumejte povahu dobra a zla, naučte se pravou cenu za moc a povstaňte jako mytický hrdina schopný skutků, jež se vymykají očekávání smrtelníků.

  Cesta vás zavede do Worldwoundu, kde otevření trhliny z Prázdnoty rozpoutalo všepohlcující teror. Více než sto let sousední národy nebojácně bojovaly a snažily se zatlačit nepřítele zpět – avšak marně.

  Nyní máte šanci tento konflikt ukončit, jenže cesta ke spáse není ani zdaleka přímočará. Stanete se zářivým andělem s podporou ušlechtilých paladinů? Anebo silným nekromantem s hordami nesmrtelných nemrtvých ve vašem područí? Anebo něčím docela jiným? Veďte své vojsko a vyzvěte mocné démonické pány. Vaše křížová výprava uvede do pohybu sérii událostí, po kterých se vy – i samotný svět – navždy změníte.

  LIMITED EDITION OBSAHUJE

  - hru Pathfinder: Wrath of the Righteous
  - oficiální minipříručku, která je optimálním vstupním bodem do světa Pathfinder: Wrath of the Righteous
  - sadu samolepek
  - 4 DLC rozšiřující hru a přidávající také kosmetické úpravy postav

  Pathfinder: Wrath of the Righteous - Limited Edition (XBOX)Pathfinder: Wrath of the Righteous - Limited Edition (XBOX)

  Kategorie

  Xbox / Xbox One / XONE hry / RPG

  HRAJTE ZA SVÉHO HRDINU PO SVÉM

  Vytvořte si libovolnou myslitelnou postavu díky flexibilitě, bohatosti a hloubce pravidel z první edice Pathfinder. Vyberte si z 25 tříd, 12 ras postav a více než tisíce kouzel, triků a schopností, které budou vyhovovat vašemu osobnímu hernímu stylu.

  Pathfinder: Wrath of the Righteous - Limited Edition (XBOX)
  KAŽDÉ ROZHODNUTÍ MÁ NÁSLEDEK
  Vaše rozhodnutí mají větší váhu než kdy dřív. Váš cíl je jasný, ale musíte si k němu najít vlastní cestu. Kdo zemře a kdo bude žít? Kdo zůstane a kdo odejde? Učiňte rozhodnutí a sledujte, jak se svět kolem vás mění.

  Pathfinder: Wrath of the Righteous - Limited Edition (XBOX)
  NOVÝ ZPŮSOB BOJE
  Užijte si dva bojové režimy, zatímco budete likvidovat nepřátele – v reálném čase s možností pozastavení a tahový. Plynule se mezi nimi přepínejte, abyste mohli vždy vše řešit tak pomalu – nebo tak rychle –, jak budete chtít. Jedinečná pravidla Pathfinder vám rovněž umožní provádět pokročilé bojové manévry, jako je třeba souboj v sedle. Používejte je moudře!

  Pathfinder: Wrath of the Righteous - Limited Edition (XBOX)
  SVOLEJTE DRUŽINU
  Soupiska více než 10 jedinečných společníků je připravena přidat se na vaši stranu. Když si získáte jejich důvěru, budou vám krýt záda nehledě na nástrahy, které vás čekají. A když si začnete lézt na nervy, inu... možná bude čas se rozloučit.

  Pathfinder: Wrath of the Righteous - Limited Edition (XBOX)
  VEĎTE KŘÍŽOVOU VÝPRAVU
  Abyste očistili zemi od démonické pohromy, budete potřebovat mnohem víc než družinu dobrodruhů. Chopte se velení křižáků a doveďte je k vítězství – jednak jako stratég, který ovládá bitvu seshora, a také jako polní velitel v novém taktickém bojovém režimu.

  Pathfinder: Wrath of the Righteous - Limited Edition (XBOX)
  ZVOLTE SI CESTU
  Prozkoumejte devět jedinečných mytických cest: získejte mimořádné schopnosti a utvářejte budoucnost. Vaše rozhodnutí vás mohou proměnit v nebeského anděla, zuřícího démona, silného lišaje, vychytralého trikaře, nadpozemského Aeona, vzpurného Azatu, moudrého zlatého draka, nenasytný kráčející roj – anebo zůstaňte smrtelní a dojděte po náročné cestě za titulem živoucí legendy.

  Pathfinder: Wrath of the Righteous - Limited Edition (XBOX)

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Pathfinder: Wrath of the Righteous - Limited Edition? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

zaklinac, thewitcher, geraltzrivie, doplnkydobytu, doplnkydodomu
mrtvanevesta, corpsebride, figurky
spongebobsquarepants, youtooz, figurky, spongebobvkalhotach
nekopara, catgirls, kočkoholky, vanilla, chocola, popupparade, animefigures
heistgeist, indiegamedev, xzoneedice, heistgeistgame, indiegame, cyberpunk, slovenskahra
borderlands, borderlandsmovie, cateblanchett, claptrap