Perimeter: Emperors Testament (PC) DIGITAL
Digital

89

Lze objednat max. 2 ks na zákazníka.
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Aktivace: SteamSteamJazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 7195680
 • V blízké budoucnosti dojde k novému Stěhování národů, zbytky lidské civilizace musí opustit umírající Zemi a vydat se na cestu do Psychosféry. Ti, kteří se nazývají Dušemi - noví duchovní lidské rasy, věří, že nová planeta vhodná pro život může být nalezena právě v Psychosféře. Obří městské archy převážející tisíce kolonistů staletí cestovaly po nehostinných světech Psychosféry pod vedením Duší. Jejich cílem byla Nová Země, náhrada za jejich starý domov. Všechny dosud navštívené světy byly propojeny portály a vznikl tak Řetěz světů.


  Ale konec ostrých testů je v nedohledu a kvůli despotismu Duší a intrik podsvětí se Velké stěhování rozpadá na kusy. Vznikly nové frakce - Říše a Zpátečníci. Každá frakce má svoje vlastní cíle a filozofii. Zpátečníci věří, že stará Země nezemřela a Říše - ta nejzáhadnější frakce - věří, že lidé by měli zůstat v Řetězu světů. Nepřátelství vyvrcholilo válkou, která probíhá na spoustě světů už dlouhá desetiletí.


  Zatímco Duše pokračují ve své cestě k cíli a Zpátečníci hledají legendární Zemi, Císař buduje jeho Pěnovou říši pomocí automatických základen - Vice-Framy. Nevěří na starou nebo novou Zemi.


  Císař tajně stvoří Mechanickou duši - super mechanismus, který mu pomůže objevit nové světy. Jen císařovi smrtelní nepřátelé, Duše, dokážou objevovat nové světy a to je jejich jediný zdroj moci. Ale teď přišly nové časy.


  Jeden z Vice-Framů testoval tento mechanismus a to vedlo ke vzniku super-vědomí - Mechanického mesiáše, a objevení paralelního Řetězce Psychosférových světů. Také jsme se setkali se ztracenými Framy Velkého stěhování a narazili na stopy záhadné mimozemské rasy. Tři strany se nacházejí ve smrtící bitvě: Odpadlíci proti Císařovým otrokům, Bič Duší proti Kázání Mesiášově, mrtvá pravda proti nově zrozené lži.


  Kdo jsou Duše - zachránci nebo ničitelé lidské rasy? Kdo je Mesiáš - soudce nebou loutka? Kdo je Císař? Kdo zvítězí? Hráč zjistí všechny odpovědi během působivé singleplayerové kampaně v Perimeter: Emperor's Testament.


  "Cítím hladové napětí nejvyšších sfér. Maso a krev Pěny se daly do pohybu; pulzují kolem světa, ve kterém buduje Císař novou historii velkého Řetězu."


  Rychlá real timová strategická akce.
  Budujte nebo ničte celé prostředí herního světa pomocí terraformace.
  Rozsáhlá singleplayerová kampaň rozšiřující příběh původního Perimeteru.
  Nové speciální jednotky, budovy a soundtrack.
  Perimeter: Emperor's Testament lze hrát přes LAN, DirectIP a GameRanger.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Perimeter: Emperors Testament (PC) DIGITAL? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

pusheen, kocky, catsofınstagram
starwars, hvezdnevalky, obiwankenobi
studioghibli, mujsousedtotoro, doplnkydokuchyne
skladacka, stavebnice
minecraft, minecrafters, minecraftuniverse
disneylorcana, ursulasreturn, lorcanatcg