Pillars of Eternity - The White March: Part 2 (PC DIGITAL)
DIGITAL

269
Nákupem získáte 3 kredity
array(2) { ["PC"]=> array(7) { ["kod"]=> string(5) "19929" ["cena"]=> string(3) "559" ["digital"]=> string(1) "0" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "0" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(1) "1" } ["digital"]=> array(7) { ["kod"]=> string(7) "1002891" ["cena"]=> string(3) "269" ["digital"]=> string(1) "1" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "0" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(2) "10" } }
 • 559 Kč Skladem
 • 269 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Štítky: 2D adventura
Hra také dostupná pro:  PS4XONEPC
 • Pillars of Eternity: The White March – Part II představuje závěrečný díl rozsáhlého rozšíření oceňovaného RPG Pillars of Eternity. Opět se vydáte na mrazivý sever, kde na vás čeká spousta nového obsahu a také nová tajemství o bozích Eora. A také noví nepřátelé, včetně bossů, kterým budete čelit s posilou v podobě nového společníka.
  Závěrečné vyvrcholení: Part II je vyvrcholením příběhu White March, které do světa Pillars of Eternity přináší spoustu nového obsahu.
  Vyšší zkušenostní levely: maximální level se zvýšil ze 14 na 16 a se dvěma novými levely přišly také desítky nových dovedností.
  Příběhový mód: pokud si chcete užívat hlavně hluboký příběh hry, zvolte Story mód, který zrychluje souboje.
  Vylepšení pevnosti: hráčova pevnost byla vylepšena o nové odměny, příběhy a výzvy.
  Nový společník v podobě barbara: díky barbaru Manehovi má všech 11 tříd v Pillars of Eternity unikátního společníky s vlastními osobnostmi a questy.
  Rozšířené uplatnění dovedností: silové dovednosti i dovednosti pro přežití jsou nyní přesvědčivější, což vám dává více možností co do vytváření unikátních postav, které budou vyhovovat vašemu hernímu stylu.
  Vylepšení uživatelské rozhraní: lišta akcí byla zjednodušena, aby poskytovala lepší zpětnou vazbu během soubojů, a rozpis statistik postavy je naopak podrobnější.
  Knouckouty a zranění: přibyla možnost aktivovat nastavení obtížnosti, která penalizuje knockouty během soubojů dlouhodobými zraněními.
  Pro aktivaci je zapotřebí vlastnit základní hru Pillars of Eternity ve službě Steam
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Pillars of Eternity - The White March: Part 2 (PC DIGITAL)!