Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2
XBOX

549
Nákupem získáte 16 kreditů
Doporučený věk: Od 7 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: FPS
Hra také dostupná pro:  PS4
 • Boj o předměstí je v plném proudu na 12 nových mapách, překypujících vtípky, nadsázkou a skrytými tajemstvími.
  Nelítostná bitva o předměstí vyvrcholila do nečekaně šílených rozměrů. V našlapaném pokračování bláznivé střílečky Garden Warfare 2 přechází květinky do útoku! Vůdce zombíků Dr. Zomboss obsadil se svými hordami nemrtvých předměstí a proměnil jej v zombie utopii. Naděje ale stále žije!  KVĚTINY ÚTOČÍ
  Poprvé v historii Plants vs. Zombies se květiny pouští do přímého útoku, aby zachránili svůj trávník. A to v novém módu Herbal Assault pro 24 hráčů nebo v co-op misích pro 4 hráče.

  POSTAVY ZE VŠECH OBDOBÍ
  Nachystejte se na ještě více taktizování a mnohem širší výběr postav. Najdete zde totiž celkem 14 herních tříd a celkem přes 100 vzhledů květin a zombie z minulosti, současnosti i budoucnosti.

  HRAJTE PODLE SEBE
  Ať už jste květinka či zombík, ze 7 herních módů si rozhodně vyberete svého favorita. Pusťte se do šílené online akce ve 24 hráčích v Herbal Assault a Gardens & Graveyards. A nebo sežeňte kamarády a ve čtyřech si zahrajte co-op mise online i off-line ve splitscreenu.

  ŽIVÝ SVĚT NEŽIVÝCH
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 8/10

Garden Warfare 2 je povedeným nástupcem, který vylepšil to dobré a opravil téměř vše špatné. Pokud vám sedne styl hry, který napříč herním polem nemá moc velkou konkurenci, hra vás může zaměstnat na opravdu dlouho.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2!