PlayStation VR2 + Horizon Call of the Mountain
PS5

(7x)
16 290
Nákupem získáte 130 kreditů
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Štítky: Příslušenství, Virtuální realita, PlayStation VR2
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 51354
 • Hraní ve virtuální realitě zažívá obrovský generační skok vpřed a ty se tak můžeš vydat do světů, které jsou na pohled i na poslech k nerozeznání od toho skutečného. Čeká vás ještě intenzivnější zážitek díky revoluční technologii PlayStation VR2 Sense s intuitivním ovládáním a grafice HDR v rozlišení 4K v nové generaci žánr definujících her.

  BALENÍ OBSAHUJE

  - soupravu VR
  - ovladač PlayStation VR2 Sense (levý + pravý) s připevněnými řemínky
  - kabel USB (k párování a nabíjení ovladačů)
  - stereofonní sluchátka
  - tři páry špuntů
  - tištěné materiály
  - kód ke stažení hry Horizon Call of the Mountain z obchodu PlayStation Store

  UPOZORNĚNÍ

  - PlayStation VR2 není určeno dětem do 12 let. 
  - PlayStation VR2 je naprosto nevhodné pro epileptiky
  - Někteří lidé mohou při zobrazování obsahu virtuální reality pociťovat pohybovou nevolnost, žaludeční nevolnost, dezorientaci, neostré vidění či jiné nepříjemné pocity. Pokud se nějaký příznak vyskytne, okamžitě přestaňte zařízení používat.
  - Rodiče mohou upravit nastavení rodičovské kontroly v PS5, tak aby použití PS VR bylo omezeno.


  SOUPRAVA PLAYSTATION VR2

  DISPLEJ 4K HDR

  Na živoucím superostrém obrazu s vysokým dynamickým rozsahem v rozlišení 4K4, se kterým ve virtuální realitě nepřehlédnete jediný detail, budete moci oči nechat. Pokochejte se obrazem špičkové kvality na dvou displejích OLED s rozlišením 2 000 x 2 040, které oproti původní soupravě PlayStation VR nabízí více než čtyřnásobné rozlišení, a užijte si pohodlně plynulý obraz s obnovovací frekvencí až 120 snímků za sekundu.


  SLEDOVÁNÍ UVNITŘ I VENKU
  Zažijte při hraní skutečnou volnost a využijte některý z různých stylů hraní VR. Souprava PlayStation VR2 totiž sleduje vás i vaše ovladače čtyřmi kamerami vestavěnými přímo v soupravě. Ve hře se tak okamžitě projeví vaše pohyby i to, kam se díváte, aniž by byla třeba externí kamera.

  SLEDOVÁNÍ OČÍ
  Při interakci s herním světem a ostatními hráči vás čeká emoční jízda. Kamery sledující oči rozpoznají, kdy se díváte, a sledují pohyby vašich očí a emoce, které vyjadřují – což se může projevit v samotné hře.

  To v kombinaci s polohou soupravy a ovladačů umožňuje, abyste mohli plnohodnotně vyjádřit a komunikovat s ostatními při online hře pro více hráčů úžasnými novými způsoby.

  Funkce sledování očí taktéž sleduje váš pohled při míření nebo rozhlížení kolem a pokročilé techniky foveálního vykreslování úpravou rozlišení dále vylepšují dojem z toho, co vidíte. Předmět vašeho zájmu bude ostrý a výrazný.


  ODEZVA SOUPRAVY
  Během zásadních momentů ve hře ucítíte jemné vibrace soupravy. Tyto vibrace generované jediným vestavěným motorkem přidávají inteligentní hmatový prvek, který při hře doplňuje ostatní smyslové prožitky.

  Ucítíte, když se vaší postavě v napínavých momentech zvýší tep, když vám v blízkosti hlavy proletí předmět, nebo tah vozu, ve kterém závodíte.

  PlayStation VR2 + Horizon Call of the Mountain
  TECHNOLOGIE TEMPEST 3D AUDIOTECH
  Přesně určete, odkud se ozývá zvuk, a poslouchejte pokročilé realistické zvuky, které dynamicky reagují na vaši pozici a pohyby hlavy.

  Pocítíte napětí, když vám někdo zašeptá do ucha, podle střelby a kroků přesně poznáte, kde jsou vaši přátelé i nepřátelé, a zažijete plíživou hrůzu z hrozby, která se k vám blíží.

  OPTIMALIZOVANÁ OPTIKA
  Hrajte naprosto pohodlně díky širokému 110° zornému poli a lehkému, dobře vyváženému objektivu Fresnel. Seřizovací kolečko objektivu vám umožňuje přizpůsobit si vzdálenost mezi objektivy podle polohy očí, aby obraz vypadal přesně tak, jak má.

  PŘIPOJENÍ JEDINÝM KABELEM
  Začněte bez dlouhého zdržování objevovat virtuální světy díky jednoduchému připojení jediným kabelem k přednímu portu USB konzole PlayStation 5. Soupravu PlayStation VR2 nastavíte rychle a snadno – stačí jen připojit, začít hrát a bavit se.

  psvr2
  HERNÍ PROSTOR
  Připravte si svůj herní prostor, abyste si svou hru užil co možná nejvíc.

  V režimu Na celý poko1 si můžete užít skutečnou volnost pohybu – nebo můžete hrát v sedě či ve stoje podle toho, jak velký je váš pokoj a které styly hraní VR daná hra podporuje.

  Pokud chcete hrát hry a zážitky kompatibilní s režimem Na celý pokoj, je třeba volný prostor o rozměrech minimálně 2 x 2 metry.

  OVLADAČ PLAYSTATION VR2 SENSE
  KULATÝ DESIGN
  Abychom zajistili volnost pohybu a snadné, realistické a přirozené ovládání, vytvořili jsme dobře vyvážený a ergonomický design, se kterým se můžete plně soustředit jen na pohodlné prozkoumávání herního světa.

  DETEKCE DOTYKU PRSTU
  Díky detekci dotyku prstu se budete moci pohybovat a interagovat s předměty a prostředím přirozeně a intuitivně.

  I když přímo nestisknete tlačítko, detekce dotyku prstu pozná, jakou polohu má vaše ruka, aby ovladač PlayStation VR2 Sense dokázal přesně replikovat pohyby vaší ruky a vy jste se mohli v herním světě pro něco natáhnout nebo se něčeho dotknout.

  Komunikujte pomocí posunků, provádějte svými prsty komplexní pohyby a interagujte s herními předměty a prostředím kolem sebe.

  HAPTICKÁ ODEZVA
  Poznejte realistickou zpětnou vazbu na své činnosti ve hře díky haptické odezvě.

  Vaše ruce zažijí nejrůznější vjemy z herního světa, ať už jde o jemné přesné vibrace, nebo intenzivní pulzování.

  Na vlastní kůži poznejte, jaké to je vystřelit nebo zaútočit různými zbraněmi, vyrábět nástroje, dotýkat se různých povrchů a cestovat přes nejrůznější terén.


  ADAPTIVNÍ SPOUŠTĚ
  Zažijte proměnlivou intenzitu a napětí při interakci s herním vybavením a prostředím.

  Adaptivní spouště fyzicky reagují na dění na obrazovce, díky čemuž tě akce ještě více pohltí, od pocitu z natahování tětivy přes drcení předmětů holýma rukama po zaseknutí zbraně v zápalu boje.

  vr pro playstation 5
  ANALOGOVÉ PÁČKY A TLAČÍTKA
  Klasické analogové páčky a akční tlačítka ti zajistí další možnosti interakce.

  Tlačítka s trojúhelníkem, čtverečkem, křížkem a kolečkem jsou rozdělená mezi oba ovladače, najdete na nich i tlačítka Možnosti a Vytvořit.

  Kromě adaptivních spouští mají oba ovladače také tlačítko úchopu, kterým můžete chytit předměty ve hře.

  HORIZON CALL OF THE MOUNTAIN
  Zdolávejte obrovské štíty, překonávejte děsivé stroje a odhalte skrytou hrozbu ve světě Horizon s balíčkem PlayStation VR2 Horizon Call of the Mountain.


  HRAJTE Z NOVÉ PERSPEKTIVY
  Zažijte pocity z výšky a okouzlení při průzkumu dechberoucích vrcholů v domovině kmenů Carja a Nora, který si užijete v kůži nové postavy: Ryase. Prohlédněte si fascinující přírodní svět hry Horizon v 360 stupních a interagujte s okolním prostředím pomocí dvou ovladačů PlayStation VR2 Sense.

  UŽIJTE SI NAPÍNAVOU AKCI
  Zlézejte hory pomocí intuitivních pohybů, lovte stroje, střílejte z luku a vyrábějte předměty z přírodních materiálů. Prožijte nové dobrodružství – navštivte žijící a dýchající svět plný nebezpečných strojů, kmenové mytologie, napínavých úkolů a nových i starých známých postav.

  SDÍLEJTE SVÉ ZÁŽITKY
  Zažijte adrenalinovou jízdu na člunu plnou překvapení, která umožňuje předvést možnosti soupravy PS VR2 tvým přátelům a rodině.

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (4)

  • Michael (Xzone.cz)

   Olgojchorchloj: Zdravím, bohužel ne... systém má využívat odlišných technologií a díky tomu hry na starší PS VR nebudou s tímto novým kompatibilní. Leda, že by se vývojaří rozhodli tyto starší hry na tuto generaci znovu vydat.

  • Olgojchorchloj

   Zdravím
   Malej dotaz, zahraju si na tom hry ze starší generace jako Skyrim,RE VII apod. V lepším rozlišení než původně?

  • Jan Bobrovský (Xzone.cz)

   mmm: Zdravíme, Zásilkovna zvedla limit rozměru balíku, tak už by to mělo být v pohodě :)

  • mmm

   Zdravím,
   v možnostech doručení j i Zásilkovna - výdejní místo. Dá se přes zásilkovnu objednat i takhle velký balík? Abych to pak nemusel zbytečně měnit.
   Děkuji

 • Recenze (7)

  (Xzone.cz)
  Ověřený nákup
  • Výrazné zlepšení oproti původnímu vr. Trackování očí je skvělé.
  • Nic

  Celá vr je napojena pouze jedním kabelem, což velmi chválím.

  (Xzone.cz)
  Ověřený nákup
  • nejlepsi hra na psvr v bundlu
  • asi nejlepsi starter do vrka

   Idealni start k vyzkouseni VRka, mate tam jednu z nejlepsich her co si muzete na tom zahrat. skoda ze tak toho neni vice, mohli tam dat vice her.

   (Xzone.cz)
   Ověřený nákup
   • hry
   • 4k obraz
   • haptická odezva
   • Horizon Call of the Mountain součastí balení
   • kabel

   o hodně lepší než první verze

   (Xzone.sk)
   Ověřený nákup
   • Najlepšia investícia :)

    (Xzone.cz)
    Ověřený nákup

    (Xzone.cz)
    Ověřený nákup

    (Xzone.cz)
    Ověřený nákup

    PS VR2 je skvělá ukázka kam se VR za poslední roky posunulo. Vse mi funguje jak má. Alespon v Call od Mountain. Dokonce ze zdá, že jde používat i bez zapnuté TV a teoreticky jde hrát normální hry na virtuálním plátně. Ostří se posouváním celého modulu s displaji, nejdou ostřit jednotlivé oči. Statický obraz vypadá perfektně ale při otáčení ovladačem se objekty rozdvojují. Pokrčení prostředníčku, prsteníčku i malíčku rukou se řídí přiložením prostredníčku na L2/R2. Já špatně pochopil, že touchpad je pod všemi prsty. Asi by to mělo být levnější ale nelituji

    Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
    Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
    Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.

   Sledujte nás na instagramu

   borderlands, liliththefirehawk, tinytina
   metalgearsolid, hernisoundtrack, vinyl
   onepiecemerch, goingmerryship, sberatelskafigurka
   SeaOfStarsArt, hernicteni, BookOfArt, indiehra
   devadesatky, zlatojsemdoma, sberatelskafigurka, dinosaurove
   piratizkaribiku, figurka, sberatelskafigurka