Pro Evolution Soccer 2015
PC

(2x)
199
Nákupem získáte 2 Kredity
Doporučený věk: Pro všechny
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Fotbal
Kód produktu: 19157
 • Hlavním mottem Pro Evolution Soccer 2015 je: Hřiště je naše. Když ale Konami tvrdí, že je hřiště její, myslí tím maximální svobodu pohybu hráčů na hřišti. Ve spoustě dalších superlativů tiskové zprávy jsou navíc zabaleny tři stěžejní vlastnosti, s jejichž pomocí má PES 2015 překonat předchozí ročník. Díky spojenému úsilí produkčních týmů PES v Tokiu a ve Windsoru se podařilo věrně reprodukovat napínavé momenty špičkového fotbalu, při kterých fanouškům tluče srdce o závod a ohryzují si nehty. PES 2015 znamená věrný návrat k původním hodnotám PES, které vám umožňují naprostou kontrolu, super reakční ovládání a přepracovanou hratelnost. KONAMI zcela přepracovala řadu klíčových prvků, takže každá přihrávka, střela či běh s míčem jsou krásně vyvážené a umožňují PES 2015 dokonalé zadostiučinění. Série PES se vždy soustředila na realismus hráčů: přetváří jejich schopnosti a umožňuje uživatelům řádit s největšími hvězdami na světě. Hra PES 2015 s enginem FOX je tomuto cíli oddána jako nikdy dřív a hodlá oživit ty nejlepší hráče a týmy tím, že do hry převede herní styly těch nejlepších světových hvězd.

  Minimální požadavky

  Ověřte si zda splňujete HW požadavky
  (stránka v angličtině)

  Kategorie

  PC / PC hry / Sportovní
  V srpnu 2016 dojde k vypnutí on-line serverů. Nepůjde tedy hrát multiplayer a přestanou fungovat MyClub coins a GP.

  Hlavním mottem Pro Evolution Soccer 2015 je: Hřiště je naše. Když ale Konami tvrdí, že je hřiště její, myslí tím maximální svobodu pohybu hráčů na hřišti. Ve spoustě dalších superlativů tiskové zprávy jsou navíc zabaleny tři stěžejní vlastnosti, s jejichž pomocí má PES 2015 překonat předchozí ročník. Díky spojenému úsilí produkčních týmů PES v Tokiu a ve Windsoru se podařilo věrně reprodukovat napínavé momenty špičkového fotbalu, při kterých fanouškům tluče srdce o závod a ohryzují si nehty. PES 2015 znamená věrný návrat k původním hodnotám PES, které vám umožňují naprostou kontrolu, super reakční ovládání a přepracovanou hratelnost. KONAMI zcela přepracovala řadu klíčových prvků, takže každá přihrávka, střela či běh s míčem jsou krásně vyvážené a umožňují PES 2015 dokonalé zadostiučinění. Série PES se vždy soustředila na realismus hráčů: přetváří jejich schopnosti a umožňuje uživatelům řádit s největšími hvězdami na světě. Hra PES 2015 s enginem FOX je tomuto cíli oddána jako nikdy dřív a hodlá oživit ty nejlepší hráče a týmy tím, že do hry převede herní styly těch nejlepších světových hvězd.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (3)

  • zdenny

   nevíte někdo jestli je někde už patch na cs synot ligu ?

  • vito

   je to lepe optimalizovane nez PES14 takze rozjedete vpoho i na starsim stroji, hral sem to na stredni detajly na pc z 2010 (nvidia 512 mb, 2 serie 10, 3 GB RAM)a plynule...

   Co se me nelibi je zahravani rohu a primaku...

  • Djibril77

   Už se nemůžu dočkat! :)

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 9/10

Hratelnost na prvním místě, tím se Konami řídili a udělali dobře, jelikož nám naservírovali výbornou fotbalovou záležitost.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (2)
Přidat hodnocení

Super fotbal s trošku horší grafikou. Zatím nejlepší fotbalová hra pro mě.

Konami po dlouhé době konečně udělalo fotbal, který letos opět převyšuje konkurenci. Doporučuju všem, koho stejně jako mě nebaví automatová FIFA ;)

Sledujte nás na instagramu