Rainbow Six 3: Raven Shield GOLD
PC

(2x)
249
Nákupem získáte 10 kreditů
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Doporučený věk: Od 18 let
Štítky: FPS, Taktické
Kód produktu: 10536
 • Raven Shield je velice dobré pokračování známé takticko-akční série, které v žádném případě neudělá svým předchůdcům ostudu. Přechod na Unreal engine je jasné plus nejen v designu, ale i celkovém zpracování a hratelnosti. Hra každého překvapí svojí hutností, kdy kromě tréninkových misí máte k dispozici patnáct map pro singleplayer celkem ve čtyřech herních modech a následně multiplayer v osmi herních variantách, hratelných i v dalších šesti mapách navíc. Nepřeberné množství modifikovatelných zbraní, výbušniny, granáty explozívní i oblbující, speciality typu detektor tlukotu srdce, noční vidění, plynová maska, šperháky apod. K tomu přidejte možnost misi detailně naplánovat a třeba během ní zůstat v roli pozorovatele, ale i druhý extrém skočení do boje bez zdlouhavé přípravy - prostě jak kdo chce. A nezapomeňme ani na editor map, u kterého se dají strávit neméně zábavné hodiny jako u vlastní hry.

  Kategorie

  PC / PC hry / Akční
  V GOLD edici naleznete kromě základní hry Rainbow Six 3: Raven Shield i datadisk Athena Sword.

  Série Rainbow Six je dobře známá sága počítačového boje proti terorismu, vznikající na motivy knih Toma Clancyho, zřejmě nejplodnějšího autora publikací s touto tematikou, jehož jméno se objevuje již od nepaměti v názvu každého pokračování. Celá série i se všemi datadisky je specifická snahou o zachycení nejen té akční složky konfliktu speciálních ozbrojených sil (Rainbows) s teroristy (Tangoes), ale klade nemenší důraz i na fázi přípravnou, kdy po oznámení konfliktu a přijetí zakázky hráč sám vyhodnotí situaci na dodaných taktických mapách, zvolí z dostupných kandidátů vhodný tým, vybaví jej podle vlastního uvážení, rozdělí do skupin a naplánuje detailně jejich společný postup včetně chování v různých situacích a místech mapy. Až poté dochází k výsadku poblíž místa určení a ke kontaktu s nepřítelem.
  Raven Shield je velice dobré pokračování známé takticko-akční série, které v žádném případě neudělá svým předchůdcům ostudu. Přechod na Unreal engine je jasné plus nejen v designu, ale i celkovém zpracování a hratelnosti. Hra každého překvapí svojí hutností, kdy kromě tréninkových misí máte k dispozici patnáct map pro singleplayer celkem ve čtyřech herních modech a následně multiplayer v osmi herních variantách, hratelných i v dalších šesti mapách navíc. Nepřeberné množství modifikovatelných zbraní, výbušniny, granáty explozívní i oblbující, speciality typu detektor tlukotu srdce, noční vidění, plynová maska, šperháky apod. K tomu přidejte možnost misi detailně naplánovat a třeba během ní zůstat v roli pozorovatele, ale i druhý extrém skočení do boje bez zdlouhavé přípravy - prostě jak kdo chce. A nezapomeňme ani na editor map, u kterého se dají strávit neméně zábavné hodiny jako u vlastní hry.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (6)

  • Venca

   netykavka, PETE: To dělá ten patch 1.6CZ, dřívější verze šli v pohodě.

  • netykavka

   To PETE: taky se mi to stává, rovněž nevím co s tím.:( máš visty, jestli to třeba nebude tím.

  • adis002

   zdravím,
   koupil jsem si tuhle hru z KK (ostatně se jinak už neprodává),
   a neměl jsem k ní žádný CD-Key k online hraní!!! několikrát jsem musel psát na cenegu, že tam není a oni mi poslali klíč k registraci na PLAYMANA... osobně- nechápu CENEGU... Proč vydává hry od PLAYMANA, navíc nekvalitně (nechci se nikoho dotknout, ale je to tak), stejně jako to bylo u BiA: EiB kdy jsem tam měl register key na playmana a zaslali mi kód k online hře... ale tady jsem se toho nijak nedočkal!!! má někdo podobné zkušenosti?

  • PETE

   dobrý den, nejde mi spustit v treningu vyčistění místností .. hra se nahraje, ale nejde, hned nazačátku se sekne. lze vyvolat menu pomoci ESC, objeví se kurzor myši, ale nelze s ní hýbat .. co s tím ?
   mám verzi 1.6cz

  • PETE

   dobrý den, nejde mi spustit v treningu vyčistění místností .. hra se nahraje, ale nejde, hned nazačátku se sekne. lze vyvolat menu pomoci ESC, objeví se kurzor myši, ale nelze s ní hýbat .. co s tím ?
   mám verzi 1.6cz

  • vrzy

   Haló tady eman nejede mi cd co mám dělat?

 • Recenze (2)

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • +spolupráce v týmu jedním slovem genialní vtéhle hře
  • +fakt dobrá hratelnost
  • +dobrej překlad
  • + velký arzenál zbraní
  • -grafika na tuhle dobu už nic extra ae dáse na to kokat

  Grafika už nic moc ae ta hratelnost toe prostě něco pokud ste fandové taktických stříleček tak tohle by ste si měli zkusit doporučuji!!

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • suprově propracovaná hra, na dlouhou dobu zábava, multiplayer uplně super :)
  • grafika trošku zaostává, ale tak hra je staršího data, jinak je hra parádní

  Výborná hra, u téhle hry jsem strávil hodně moc času :)

  Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
  Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
  Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.

Sledujte nás na instagramu

skladacka, stavebnice
minecraft, minecrafters, minecraftuniverse
disneylorcana, ursulasreturn, lorcanatcg
casopislevel, ohrachalidech, hernicteni
assassinscreedshadows, acshadows, assassinscreed
worldofwarcraft, figurka, youtoozfigures