Red Dead Redemption
PC

1 099
Nákupem získáte 22 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Štítky: FPS, Westernové
 • Kategorie

  PC / PC hry / Akční
  John Marston je tvrdý chlapík s ošlehanou tváří a temnou minulostí, která ho jednoho krásného slunného dne donutí opustit rodinu i svůj klidný život na Divokém západě a vydat se vstříc novému dobrodružství. A to na něj čeká v Red Dead Redemption, westernu v otevřeném herním světě od nikoho jiného než autorů GTA IV. Těšte se na jednorázové mise, složité a dlouhodobé cíle, westernové minihry, jízdu na koních a v dostavníku, lovení divoké zvěře i ďábelské přestřelky. Předně je nutno říci, že podle Rockstaru se to celé bude odehrávat v největším herním světě, který kdy sami stvořili, tedy ještě rozlehlejším, než je ten z posledního GTA. Právě po jeho vzoru bude ale i tento rozdělen na tři části, které se budou postupně odemykat během hraní, tzn. že na samotném začátku nebudete moci jen tak nasednout na koně a vydat se napříč celou herní prérií. Začnete totiž tam, kde se to jmenuje Frontier, u hornatého pohraničí se spoustou kaňonů, průsmyků a malých městeček. Následně vás hlavní dějová linka nasměruje k Mexiku, které na pohled poznáte podstatně červenějším pískem, a v závěru konečně i do severnějších krajů. Nebyla by to hra od Rockstaru, abyste si v ní nesáhli na pokud možno co největší zbraňový arzenál, čili počítejte s noži, pistolemi, puškami, brokovnicemi, lasem a dalšími. Marston přitom narozdíl od hrdinů GTA nebude mít žádné překladiště nebo domov, kam by se pro věci vracel, čili u sebe bude mít vždy jen to, co zrovna pobere: laso za opaskem, nůž v nohavici a pušku v ruce, například, nikdy však ne víc než čtyři předměty zároveň. Rockstar se také rozhodl do hry implentovat systém postupného uzdravování, čili nebudete muset sbírat žádné lékárničky apod. Pokud zrovna utržíte zbranění, poznáte to podle červeně poblikávajících okrajů obrazovky. Důležité je připomenout i to, že narozdíl od předcházejícího Red Dead Revolver budete tentokrát po celou dobu ovládat jen Marstona.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (10)

  • VIKTOR

   Čau lidi tak co myslíte si že red dead redemption vijde na pc docela moc bymě to zajímalo je to dobrá hra a mam jenom pc ale tak dobrá hra abych si kvuli tomu pořídil xbox to fakt neni:)

  • Nuada

   officiálně je ohlášený že na PC to nevyjde.

  • eminem

   Tak tomu vážně nevěřím,že RDR vyjde na PC minulý rok jsem na toto čekal a hra nevyšla tentokrát už s touhle hrou nepočítám a pořídím si jí na Xbox.

  • Kurt22

   no ja neverim ze to vyjde na PC! ale kdyz to vyjde tak budu opravdu rad.

  • Johny

   Já jen doufám že to bude opravdu pravda a konečně se dočkáme :)

  • bored

   Hustý rockstaři se konecne rozhodli to udelat ale as na pristi rok ale i tak se na to tesim

  • Martin Schovanec

   Vychazime z odhadu v release listu vydavatele. Puvodne mela vyjit tento rok, ale nakonec vypada, ze pokud ji vydani tak pristi rok. Jsou to ale hodne spekulace.

  • Čihákissimo

   To by mě zajímalo, kde na to pánové (dámy) z XZone přisli, že to vyjde na PC. :)

  • Noneus

   Taky by mě to zajímalo, jestli to bude i na pc. Původně jsem si kvůli tomu chtěl koupit xbox, ale snad to nakonec nebude nutný.

  • Vosika

   je to reálné nebo zase za pár týdnů bude další prohlášení Rockstaru, že to opravdu na PC nebude?

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Red Dead Redemption!