Redfall
PC

199 399 Kč
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Štítky: FPS, Open-world, Kooperativní
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, Online multiplayer
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 52332
Hra také dostupná pro:  XSX

Bonus k objednávce

 • Redfall je otevřená FPS hra od Arkane Austin, oceňovaného týmu, který stojí za hrami Prey a Dishonored. Redfall pokračuje v odkazu pečlivě vytvořených světů a pohlcujících simulací studia Arkane a přináší charakteristickou hratelnost studia do této příběhem řízené akční střílečky.

  Kategorie

  PC / PC hry / Akční

  ODHALTE PRAVDU, ZÍSKEJTE ZPĚT REDFALL
  Ostrovní městečko Redfall ve státě Massachusetts je v obležení legie upírů, kteří zablokovali slunce a odřízli obyvatele od okolního světa. Prozkoumejte otevřený svět a ponořte se do příběhové kampaně při odhalování tajemství, které stojí za výskytem upírů. Spojte se s hrstkou přeživších proti stvůrám, které chtějí vykrvácet město.
  Redfall
  ZABÍJEJ SÁM, NEBO V PARTĚ
  V Redfall se hráč může vydat do temnoty sám nebo se spojit do družstva až pro čtyři hráče. Spoluhráči si mohou vyzkoušet různá vybavení a kombinovat své síly, aby našli řešení upíří apokalypsy. Budete sbírat arzenál specializovaných zbraní a upravovat si postavu unikátními vylepšeními a schopnostmi, aby vyhovovala vašemu hernímu stylu pro střelbu, stealth a vše mezi tím.arcane studios
  NETRADIČNÍ HRDINOVÉ PROTI NOCI
  Upíři z Redfallu, kteří vznikli nepovedenými vědeckými experimenty a jsou obdařeni psychickými schopnostmi, budou pro vás a vaši jednotku opravdovou výzvou výzvou.  Vyberete si z týmu různorodých hrdinů - každý s vlastními specifickými schopnostmi a porazte upíří legii a jejich houf maniakálních následovníků.
  red fall
  OTEVŘENÝ SVĚT REDFALL
  Redfall je zasazený do bohatého světa, v němž se mísí známé s neobyčejným. Otevřený svět Redfall je dílem level designerů, kteří stojí za vesmírnou stanicí Talos I ve hře Prey a Dunwallem ve hře Dishonored. Od kdysi rušného centra města a strašidelného lesa až po zdecimovanou pobřežní promenádu a další místa se budete probíjet skrze kultistické základny a nadpřirozené psychické prostory, zatímco budete skládat dohromady mnoho záhad Redfall.
  UPÍŘI
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

Sledujte nás na instagramu

assassinscreedshadows, acshadows
hvezdnevalky, starwarsunlimited
mistrisveta, ms2024
dopravazdarma, dorucenizdarma
Instagram
dopravazdarma, dorucenizdarma