Remnant 2
PC

1 199
Nákupem získáte 48 kreditů
Osobní odběr
zdarma
22 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Štítky: FPS, Post-apokalyptické
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 54780
Hra také dostupná pro:  XSXPS5
 • Remnant II je pokračování nejprodávanější hry Remnant: From Ashes, který staví přeživší lidstvo proti novým smrtícím stvořením a božským bossům v děsivých světech. Hrajte sólo nebo v kooperaci s dalšími dvěma přáteli a prozkoumejte hlubiny neznáma, abyste zastavili zlo, které chce zničit samotnou realitu. Aby hráči uspěli, budou se muset spolehnout na své vlastní schopnosti a schopnosti svého týmu, aby překonali nejtěžší výzvy a odvrátili zánik lidstva.

  REMNANT COMBAT EXPERIENCE
  Vrací se kombinace metodického a zběsilého boje na dálku a zblízka se zákeřnými nepřáteli a rozsáhlými bitvami s bossy. Vyberte si specifickou výbavu a zbraně, abyste se optimalizovali pro různé biomy a bitvy, které vás čekají. Bossové přivedou hráče na vysokých úrovních do týmu, aby překonali výzvu a pokusili se získat co největší odměny.
  Remnant 2 (PC)
  NOVÉ SVĚTY K PROZKOUMÁNÍ
  Hráči mohou sami nebo s přáteli v týmu cestovat po nových podivných světech i mimo ně, přepadávat mýtické tvory a smrtící nepřátele a snažit se zůstat naživu. K dispozici je několik světů k prozkoumání s různými typy tvorů, zbraní a předmětů. Využívejte a vylepšujte objevené předměty, abyste mohli čelit náročnějším výzvám.
  Remnant 2 (PC)
  NEKONEČNÁ MOŽNOST OPAKOVANÉHO HRANÍ
  Rozvětvené linie úkolů, vylepšení, crafting a odměny za loot prověří odhodlání i těch nejotrlejších hráčů v dynamicky generovaných dungeonech a oblastech. Hraní bude náročné, rozmanité a odměňující, protože hráči uspějí proti neúprosné přesile. Jednotlivé světy jsou protkány různými příběhy, které vybízejí k prozkoumávání a opakovaným návštěvám.
  Remnant 2 (PC)
  NOVÝ ARCHETYPÁLNÍ POSTUP
  Rozšířený systém archetypů poskytuje hráčům jedinečné pasivní bonusy a ohromující schopnosti. Během hraní lze odemknout více archetypů, zvyšovat jejich úrovně a vybavit je společně pro různé herní styly.
  Remnant 2 (PC)
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

Sledujte nás na instagramu

outerwilds, signalsfromtheouterwilds, vinyl, hernihudba
gamemasterday, dungeonsanddragons, dnd, dungeonmaster, dracidoupe, panjeskyne
heroesofmightandmagic, homamiii, homam3, heroesofmightandmagic3, deskovka, deskovehry
eldenring, ranni, renna, rannithewitch, nendoroid
Instagram
pokemonday, pokemontcg, pokemon, buildbattlestadium