Resident Evil 7: Biohazard - Gold Edition
PC

599
Nákupem získáte 24 kreditů
 • 1 259 Kč
  Ihned ke stažení
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: Angličtina
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Online multiplayer
Štítky: FPS, Hororové, TPS
Hra také dostupná pro:  XBOXPS4
 • Na plantáži se nepravidelně vyskytuje vyděšená mladá žena, zřejmě jménem Mia. Kdo to je? Proč ji Marguerite Baker unesla?

  Kategorie

  PC / PC hry / Akční
  GOLD EDITION OBASHUJE
  - základní hru Resident Evil 7
  - DLC Banned Footage Vol. 1
  - DLC Banned Footage Vol. 2
  - DLC End of Zoe

  Sedmý Resident Evil se vrací ke svým hororovým počátkům a hodlá do žánru vnést čerstvý závan strašidelného teroru. Hra se bude odehrávat po událostech šestého dílu na venkovské americké farmě v Luisianě, kde budete prozkoumávat tajemství a hrůzy rozlehlého panství.
  STRAŠIDELNÝ DŮM
  Hra se odehrává na zlověstně tiché plantáži v městečku Dulvey v Luisianě. Zde se seznámíte s rodinou Bakerů, včetně zdánlivě nezvěstného Jacka a Marguerite. Nikdo o nich již dlouhou dobu neslyšel a tak začínají vznikat různé fámy a dohady o tom, co se v jejich rodinném sídle stalo.

  Resident Evil 7: Biohazard - Gold Edition

  ZNEPOKOJIVĚ REALISTICKÝ ZÁŽITEK
  Sedmý Resi přichází poprvé v sérii s pohledem z vlastních očí. Tradiční hratelnost kombinující průzkum, hádanky, akci a děsuplnou atmosféru ovšem zůstává přesně taková, jako před dvaceti lety. Tentokrát ale až v nepříjemně realistickém a osobním provedení, které vám nažene husí kůži i na místech, o kterých jste neměli ani tušení.

  Resident Evil VII

  NÁVRAT KE KOŘENŮM
  Kromě hutné atmosféry a hádanek se vrací také klasický inventář s omezeným počtem slotů. Musíte si tedy dobře rozmyslet, co u sebe budete nosit. Hlavně nezapomeňte na zelené bylinky! Při průzkumu temných chodeb a skrytých zákoutí se budou více než hodit.

  biohazard

  ZÁHADNÁ ŽENA
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (1)

  • Ivan

   Nedoporučuji koupi. Po zakoupení je nutná registrace a získávání klíče přes "službu" nobox, pravděpodobně Cenegy. Po otravné registraci a vyžádání klíče mi tento nebyl po skoro desíti minutách stále zaslán. Nakonec po přibližně čtvrtém pokusu došel.. Pro jistotu do spam koše. Pokud takto vypadá komfort krabicových verzí, kupuji příště rovnou na steamu ve slevě...

Recenze na Zing.cz (2)

Hodnocení 9/10

Návrat ke kořenům jak se patří. Fanoušci série budou vrnět blahem a celá hra pro ně bude jeden velký herní orgazmus. Všichni ostatní pak dostanou skvělý survival horor s perfektní atmosférou, chytlavou hratelností a především vymazlenou podporou PS VR.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení 7/10

Resident Evil 7: Gold Edition míří především na hráče, kteří si nepořídili velmi povedenou hru už před rokem. Pro ně je koupě verze se všemi DLC výhodná a mají-li daný žánr rádi, není nač čekat. Ostatní si musí promyslet, zda jim několik krátkých příběhů cílených především na fanoušky stojí za docela velkou investici.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Resident Evil 7: Biohazard - Gold Edition!