Resident Evil Revelations 2 Episode One Penal Colony
Digital

109
Nákupem získáte 1 kredit
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
Osobní odběr
zdarma
22 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Aktivace: SteamSteamŠtítky: Hororové, TPS, 2D adventura
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, DLC
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 1004867
 • Na začátku příběhu Resident Evil Revelations 2 se za dramatických okolností vrací oblíbená hrdinka fanoušků série — Claire Redfield. Claire, známá z předchozích her ze série Resident Evil a zachráněná z neštěstí v Raccoon City,  pracuje nyní pro organizaci s názvem Terra Save, která se zabývá bojem proti bioterorismu. Moira Burton se chystá na uvítací recepci v Terra Save, když neznámé ozbrojené síly zaútočí na kancelář. Claire a Moira se ocitnou v bezvědomí a později se probudí v temném a opuštěném žaláři. Společnými silami musí zjistit, kdo je unesl a jaký je účel takového zlovolného jednání. Podaří se Claire a Moiře vyváznout bez následků z těchto problémů a dozvědět se, proč byly zavlečeny na tento opuštěný ostrov? Příběh plný dramatických dějových zvratů bude hráče po celou dobu udržovat v napětí. 
  Cestou na opuštěný vězeňský ostrov, na kterém Barry Burton doufá najít svou ztracenou dceru, náš hrdina potkává úplně novou postavu. Je jí Natalie Korda — děvčátko disponující mimořádnou mocí, která jí umožňuje vyhledávat nepřítele a ukryté předměty. S využitím těchto schopností v kombinaci s Barryho ověřenými bojovými dovednostmi se hráči budou moci střídavě vtělovat do těchto dvou postav, aby přežili na tajemném ostrově a našli Moiru. V každém temném zákoutí číhají děsiví nepřátelé, proto bude Barry nucen rozvážně hospodařit s municí a zbraněmi, v souladu s pravidly klasického  žánru survival horror. 
  V návaznosti na epizodní uspořádání původní hry Resident Evil Revelations budou další části hry Resident Evil Revelations 2 zprvu publikovány jako každotýdenní díly přístupné ke stažení od 24. Února 2015. Hráči mají rovněž možnost si zakoupit celou sérii nebo krabicovou verzí, což ve dnech premiéry herním fanouškům zajistí přístup k dalším epizodám a doplňkovému obsahu. V každé z epizod hry Resident Evil Revelations 2 je dostupný obsah v Režimu Útoku a také dva scénáře, z nichž jeden souvisí s dříve prezentovanou kampaní Claire a Moiry a druhý s nově načrtnutým příběhem Barryho a Natalie.
  DETAILY
  Návrat žánru survival horror — úplně nová část ságy Resident Evil Revelations ke stažení v podobě každotýdenních epizod. 
  Poznej elektrizující událost sezóny — v každém z týdenních dílů najdeš mnoho hodin, krev v žilách tuhnoucí, zábavy a dramatické momenty, plné napětí, nechávající hráče v netrpělivém očekávání na další dějový zvrat  tohoto strhujícího, hrůzyplného příběhu. 
  Clare Redfield a Moira Burton — oblíbená hrdinka fanoušků série, Claire, se vrací k přízrakům z minulosti po boku Moiry Burton, dcery legendárního hrdiny Resident Evil — Barryho Burtona. 
  Barry se vrací! — Barry Burton, člen oddílu S.T.A.R.S., který si vydobyl uznání fanoušků série, se vrací, aby se vydal hledat svou ztracenou dceru, uvězněnou na opuštěném vězeňském ostrově. 
  Zlo nikdy nespí — v místě, které se zdánlivě jeví jako opuštěné vězení na zapomenutém ostrově, se hrůza   vydobývá z každého zákoutí ponořeného do tmy. Podaří se odtamtud utéct? 
  Nové typy nepřátel — Rotten jsou hnijící mrtvoly, které loví všechno, co je živé, a Revenant jsou děsivá, ze záhrobí se vracející monstra, sešitá z fragmentů lidských těl. 
  Společná hra v režimu spolupráce — hráči se budou střídavě vtělovat do jedné ze dvou postav (Claire nebo Moiry a také Barryho nebo Natalie), aby se dokázali postavit čelem utrpení. 
  Dojmy naplněný Režim Útoku — vedle rozpracovaného akčního režimu se vrací rovněž Režim Útoku spolu s  návykovou a plně akční hrou. V novém, vylepšeném Režimu Útoku je dostupných 15 postav a více než 200 lokací, včetně množství nových prvků jako jsou nové lokace z již publikovaných titulů RE, pokročilejší mechanika progrese, doplňkové režimy obtížnosti, nové zbraně a části, a také 4 krát více dovedností postav než ve verzi 1.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Resident Evil Revelations 2 Episode One Penal Colony? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

zaklinac, thewitcher, geraltzrivie, doplnkydobytu, doplnkydodomu
mrtvanevesta, corpsebride, figurky
spongebobsquarepants, youtooz, figurky, spongebobvkalhotach
nekopara, catgirls, kočkoholky, vanilla, chocola, popupparade, animefigures
heistgeist, indiegamedev, xzoneedice, heistgeistgame, indiegame, cyberpunk, slovenskahra
borderlands, borderlandsmovie, cateblanchett, claptrap