rFactor
PC

(9x)
399
Nákupem získáte 16 kreditů
Doporučený věk: Pro všechny
Štítky: Auta
 • Minimální požadavky

  Ověřte si zda splňujete HW požadavky
  (stránka v angličtině)

  Kategorie

  PC / PC hry / Závody
  PC / PC hry / Simulace
  Ve hře rFactor má hráč jedinečnou příležitost usednout za volant jako jezdec závodních vozů a vyzkoušet si své řidičské umění v různorodých režimech na rozmanitých tratích. Díky otevřené architektuře této hry do ní může hráč přidávat další závodní vozy, tratě či herní módy. Realistické chování vozů během závodu umocňuje už tak silný zážitek z jízdy. Tento závodní simulátor umožňuje detailní nastavení všech parametrů vozu, reaguje na opotřebení pneumatik, rozdílnou spotřebu paliva podle stylu jízdy a obsahuje oblíbený kolizní systém. Hlavní předností je možnost změření vlastních sil s ostatními hráči přes internet a sdílení svého profilu či statistik. Kvalitu této hry dokazuje široká hráčská základna a mnoho získaných ocenění. Fyzika vozů: realistické vlastnosti pneumatik, věrné chování motorů, propracovaná aerodynamikaGrafika a zvuky: pokročilý grafický engine, možnost jízdy v noci, realistický úsvit a soumrak, nastavení sedačky a zrcátek přesně podle vašich požadavků, věrný zvukový projev motorů. Herní možnosti: režim závodní kariéry, systém postupného vylepšování vozů, realistická spotřeba paliva, mnoho odlišných závodních sérií, úprava startovního roštu. Kamery a záznamy: pohled přes celou obrazovku, zpětné přetáčení záznamu v reálném čase, volný pohyb kamery, nejrůznější pozice pevných kamer ve vozech, divácký režim, propracovaný systém opakovaných záznamů s možností střihu, převod záznamů do formátu AVI. Hra pro více hráčů: implementovaný online přehled hráčů, záložky pro oblíbené servery, specializované závodní servery po celém světě, hlasovací systém, možnost přidání počítačem řízených vozů do závodu, možnost zákazu přístupu hráčům, integrovaná bezpečnostní kontrola k zamezení podváděníRaceCast Server: staňte se divákem online závodů skrze prohlížeč RaceCast, najděte si a zrekapitulujte svůj oblíbený závod, podívejte se na profily ostatních hráčů, na jejich statistiky, výsledky a hodnocení.
 • Ověřte si zda splňujete HW požadavky (stránka v angličtině)
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (9)
Přidat hodnocení

Bavi vas motorsport? Tak si kupte volant, kupte tuhle hru, stahne si pridavky, vypnete vsechny jizdni pomocniky a hrajte. Sam jsem vasnivym milovnikem aut a motorsportu a tohle je pro hardcore "zavodniky" to prave, je to vynikajici trening i pro opravdove okruhove zavodeni v realu. Ano, je to tezke, ale kdo nekdy navstivil okruh se silnejsim autem, vi, o cem to je. Opet upozornuju, je to pro hardcore hrace (neco jako Richard Burn´s rally), pro mene narocne hrace bych doporucil spise take velmi dobry NFS Shift! Pro ty ostatni.

Výborný závodní simulátor, pro každého milovníka realistických okruhových závodů.

Jedná se bezpochyby o kvalitní hru, hlavní její deviza - mody, jsou však poměrně nesourodé (pochopitelně) a fyzika některých aut reálu neodpovídá ani zdaleka. Celkový počet opravdu kvalitních modů a tratí byste spočítali na prstech. Proto dávám přednost kompaktnějším simulátorům od Simbinu nebo LFS.

Pokud hledáte simulátor závodění, našli jste!

Jesli máte volant a chcete si zahrát nějaký pořádný a reálný simulátor tak je tohle jasná volba.

Nejedná se o hru typu NeedForSpeed nebo GRID. Hra je určena především milovníkům okruhového závodění a simulace skutečné jízdy. Volant proto mustností. Z velmi malého pole her tohoto typu velice dobrá.

Zobrazit všechna hodnocení