array(3) { [1]=> array(2) { ["links"]=> array(1) { [0]=> string(124) "Strategické" } ["breadcrumbs"]=> array(1) { [0]=> array(3) { ["url"]=> string(80) "/katalog.php?p=1&s=30&f=eyJwbGF0Zm9ybXkiOlsicGMiXSwidGFnX2lkIjp7IjEiOlsiMzQiXX19" ["name"]=> string(12) "Strategické" ["class"]=> string(8) "tag_link" } } } [13]=> array(2) { ["links"]=> array(1) { [0]=> string(124) "The Sims" } ["breadcrumbs"]=> array(1) { [0]=> array(3) { ["url"]=> string(84) "/katalog.php?p=1&s=30&f=eyJwbGF0Zm9ybXkiOlsicGMiXSwidGFnX2lkIjp7IjEzIjpbIjExNSJdfX0=" ["name"]=> string(8) "The Sims" ["class"]=> string(8) "tag_link" } } } [4]=> array(2) { ["links"]=> array(1) { [0]=> string(84) "České titulky" } ["breadcrumbs"]=> array(1) { [0]=> array(3) { ["url"]=> string(0) "" ["name"]=> string(15) "České titulky" ["class"]=> string(5) "jazyk" } } } }

Ride! Jezdectví nové generace
PC

(1x)
249
Nákupem získáte 10 kreditů
Doporučený věk: Od 7 let
Lokalizace: České titulky
  • Trénujte a ovládněte tři nejpopulárnější jezdecké sporty: parkúr, cross country a drezuru! Začněte jako mladý jezdec, který se svým koněm sní o mezinárodním věhlasu. Pracujte na sobě a probojujte se z amatérských závodů až na mezinárodní šampionát. Každý kůň je jedinečný a má svou vlastní osobnost a vlastnosti, které přímo ovlivňují průběh hry. Využijte silné stránky svého koně a naučte se překonávat ty slabé. Jádrem hry je vztah mezi jezdcem a jeho koněm. Jen společným úsilím můžete dosáhnout nejvyšších met těch největších jezdeckých šampionátů! Podaří se vám získat zlatou medaili světového šampiona? Kompletní režim kariéry zahrnující trénink a výcvikové mise všech tří disciplín. 30 parkúrových kolbišť, 18 cross-countryových tratí a 13 drezurních testů. Řada koňských plemen a jedinečných kombinací jejich zbarvení. Více než 25 typů tréninku a tři úrovně šampionátu: regionální, národní a mezinárodní. Zcela volitelné plánování tréninku. Hra byla tvořena za přísného dohledu koňáků-profesionálů. Hra je v češtině.
  • Přidejte komentář

    Pravidla komentářů

    Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

    Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

    Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Asi tak průměrná hra.