Rock Podvraťáků
PC

(2x)
49
Nákupem získáte 1 kredit
Štítky: FPS, Mafiánské
Jazyk: Český dabing
Kód produktu: 12079
 • Kategorie

  PC / PC hry / Akční
  PC / PC hry / Arkády
  Hra je směs akce, napětí, střílečky, bouraček, skvělých animací, výborné grafiky a ještě něčeho navíc. Bude to teenagerská road-game o čtveřici rockerů, kteří si dali za cíl, že peníze na své nové nástroje seženou za každou cenu, i kdyby to znamenalo zaplést se s místními mafiány. Kromě talentu pro hudbu mají kluci ještě jeden výrazný talent a tím je unikátní schopnost vyrábět průšvihy. Po nepovedeném pokusu o vydírání mafiánského bosse po nich tím pádem jde polovina města – od gangsterů, přes nadržené punkerky až po zaměstnance berního úřadu. Hra nabídne tři levely, celkem tedy 12 úrovní. Za vámi, kolem vás a před vámi se bude pohybovat osm různých vozů jako jsou skříňová avie, škodovka nebo hippie dodávka. Ty si navíc můžete poladit pomocí různých speciálních nástavců a zbraní. Hra je koncipována jako závodní 3D arkáda, v níž hráč ovládá vůz se čtyřmi hlavními hrdiny, kteří se za jízdy naklánějí z oken, v každé ruce drží zbraň a bojují s početnějším a obvykle mnohem lépe vyzbrojeným nepřítelem. Divoké přestřelky ve vysoké rychlosti, které jsou nosníkem hry, jsou v pravidelných intervalech střídány možností obstarat si nové zbraně nebo dokonce jiný, lepší vůz. Hra je kompletně v češtině.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (9)

  • Dexter

   Bože,tahle hra je ještě trapnější než ten film a to už je co říct.

  • Papsmir to martinelk

   jj marečku podejte mi pero je pecka nejlepší porno hra od uvedení Luly 3D

  • martinelk

   Za chvýli tu budeme mít hry Pupendo, Pelíšky,ale slyšel sem že zaručený hit je hra Marečku podejte mi pero.

  • Befelemepesseveze

   Tu hru mám z novinářské projekce RP a je to strašně náročný na grafiku a tak divný, že jsem se na to po dvaceti minutách pokusů a omylů vyprdl. Někoho možná ale bude bavit jezdit ve staré škodovce a další "vychytaný" hlášky herců, mě však ne...

  • gizmo

   Martin Schovanec...diky za info

  • me2d

   Pavel: a to de?

  • Martin Schovanec

   gizmo: Takze dneska me prislo od vyvojaru info, ze bude MOC 599 kc, u nas 559 Kc. Nas predchozi odhad se tedy ukazal jako nespravny.

  • gizmo

   vydim ze je hra stanovena na 299 kdo o tom rozhoduje?? nad 299 bych s touto hrou nesel

  • Pavel

   Tohle je klasický budget,který akorát zkazí filmovou předlohu.A o konečném hodnocení v game magazínech a cílové skupině hráčů ani nemluvím.

Hodnocení zákazníků (2)
Přidat hodnocení

Hra je extrémě očividně dělaná narychlo a tím je absolutně nehratelná. Je to škoda...

hra není propracovaná a autoři si na ní nedali záležet

Sledujte nás na instagramu