RTL Biathlon 2009
PC

(1x)
199
Nákupem získáte 8 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Zimní
 • RTL Biathlon 2009 je realistická 3D simulace populárního zimního sportu. Vzrušující soutěže se konají v proslulých zimních střediscích po celém světě, jednotlivé závody si získají vaše srdce nejen fascinujícím zpracováním, ale také úchvatnou atmosférou skutečných závodů. Zajímavým prvkem simulace je také řízení rozvoje vašeho sportovce, který zásadním způsobem rozšiřuje možnosti taktizace závodu. Zamiřte na své cíle a pociťte pálení v nohou při finiši. Realistická hra, více možností, neuvěřitelná grafika a speciální efekty a navíc rozšířený kariérní mód Vašeho sportovce Vám nedovolí přestat.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (3)

  • placa

   je to dobrá hra,ale když hraju karieru,tak uz sem tretim rokem porad v junior cupu a asi tam nejdou zadne spesl schopnosti a ta střelba vubec nejde a trening na ni taky ne :D

  • Kořen

   Ahoj vlkodlaku,
   stačí klávesnici, na níž mohou hrát až dva hráči současně. S gamepady je možnost, aby hráli čtyři hráči.

  • vlkodlak

   ahoj.chystam se koupit tuto hru a nevím jestli je potreba gamepad nebo staci klavesnice.dekuji za odpoved

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Hra vás chytne i když se budete na začátku prát s ovládáním. Hra je ale především jen pro příznivce zimních sportů ale kdo zkusí, ten neprohloupí!