Rune Factory 3 Special
SWITCH

749 899 Kč

Sleva platí do 31.12.2023 nebo vyprodání

Nákupem získáte 7 kreditů
DÁREK ORIGINÁLNÍ BALICÍ PAPÍR
Při nákupu nad 300Kč dostanete
DÁREK ORIGINÁLNÍ BALICÍ PAPÍR
Při nákupu nad 1500Kč dostanete k balicímu papíru ještě balíček Pokémon karet.
Při nákupu nad 1500Kč dostanete
k balicímu papíru ještě balíček Pokémon karet.
Možnost vrácení zboží do 31.1. 2024
+ VÁNOČNÍ REWIND ZDARMA
Možnost vrácení zboží do 31.1. 2024
Osobní odběr
zdarma
22 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Doporučený věk: Od 12 let
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Štítky: Farmaření, JRPG, Akční RPG, Japonské
Kód produktu: 51855
Máte dohráno? Hru vykupujeme!

Za tuto hru u nás dostanete:

 450 Kč

nebo

 520 kreditů

Dodatečné informace k výkupu

 • Hry vykupujeme na všech našich prodejnách.
 • Vykupujeme jen nepoškozené a nepoškrábané, plně funkční hry. Přímo na prodejně s vámi sepíšeme vše potřebné.
 • Za hru dostanete ihned peníze nebo si můžete nechat přičíst na svůj Xzone účet kredity (Co jsou kredity?) a využít je při pozdějším nákupu. Případně si můžete ihned vybrat jiné zboží vyšší hodnoty protiúčtem a doplatíte jen rozdíl. Protiúčet je zvýhodněn o hodnotu, kterou vidíte jako kredity. Hry protiúčtem se musí vyzvednout ihned při výkupu na prodejně a mohou být nové nebo bazarové.
 • Uvedené ceny jsou pouze orientační a pravidelně se mění. Tato stránka není obchodní nabídkou, ani nabídkou na uzavření kupní smlouvy. Přesnou cenu a to zda hru vykupujeme se dozvíte u prodavače na prodejně.
 • Vykupujeme pouze od fyzických osob ve věku od 15 let s platným dokladem totožnosti. Pro zamezení spekulací je stanoven maximální limit výkupu 5000 Kč na osobu na den.
 • Kódy na bonusy, DLC a další rozšířený obsah mohou být použité a nemusí být přiloženy.
 • Každé balení musí obsahovat disk se hrou (paměťovou kartu u Switch her), manuál (pokud byl v originálním balení přítomen) a krabičku.
 • Nevykupujeme hry s označením NOT FOR RESALE, BUNDLE COPY, novinářské verze apod. Vykupujeme pouze hry určené pro evropský trh a to v českém či anglickém jazyce.
 • Jako mladý dobrodruh s monstrózním tajemstvím se usaďte v idylickém fantasy městečku ve hře Rune Factory 3, zremasterované pro novou generaci hráčů hrajících na konzoli Nintendo Switch.

  K novinkám, které nabízí Rune Factory 3 Special, patří například takzvaný „novomanželský režim“, přinášející samostatná dobrodružství, která se vám odemknou, jakmile se oženíte s některou z jedenácti potenciálních adeptek na vdávání. Dále pak vyprávění nazvaná „Další epizoda“, kompletně namluvená těmito adeptkami a doprovázená momentkami z jejich společného života s vámi. Nebo „pekelná“ obtížnost, představující poctivou výzvu i pro ostřílené veterány!

  Ať už se jedná o vaši první návštěvu, nebo se vracíte po dlouhé době, čeká na vás nezapomenutelný příběh Rune Factory 3 s vylepšenou grafikou a přepracovanými 3D modely postav.
  Rune Factory 3 Special (SWITCH)

  DOBRODRUŽSTVÍ PŘEKLENUJÍCÍ DVA SVĚTY

  Vžijte se do role Micaha, mladého muže s amnézií a záhadnou schopností proměňovat se v monstrum připomínající ovci, a pokuste se nalézt způsob, jak by lidé a monstra mohli žít bok po boku.

  Rune Factory 3 Special (SWITCH)
  NAPÍNAVÉ AKČNÍ RPG SOUBOJE
  Ovládněte mistrně meče, kopí, kladiva a dokonce i magii a postavte se bez bázně obludným monstrům. Povolejte na pomoc obyvatele městečka i spřízněná monstra a pusťte se společně do zkoumání zrádných jeskynních komplexů.

  Rune Factory 3 Special (SWITCH)
  SEMÍNKA NOVÉHO ŽIVOTA
  Odpočiňte si po dlouhém dni plném dobrodružství s pomocí aktivit, jako je farmaření, rybolov a mnohé další. Objevte všemožné druhy magických semínek, ze kterých na vašem poli vyrostou prazvláštní plodiny napomáhající vám v průběhu vašeho dobrodružství zábavnými a neobyčejnými způsoby.

  Rune Factory 3 Special (SWITCH)
  SPŘÍZNĚNÁ DUŠE
  Seznamte se s jedenácti půvabnými adeptkami na vdávání – největším množstvím v historii série! Zjistěte víc o jejich životě během každodenních rozhovorů a při plnění zadaných úkolů, zamilujte se, položte nejdůležitější otázku svého života a nakonec si vezměte svou pravou lásku. Než se nadějete, budete mít úžasnou rodinu, která se k vám přidá na vašich dobrodružstvích.

  Rune Factory 3 Special (SWITCH)
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Rune Factory 3 Special? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

pokemoncz, pokemontcg, tcg, pokemon, darek, vanoce
fortnitexmarvel, komiksycesky, darek, knihy, vanoce2023
gtavi, gta6, gtavitrailer, gtaphotography
avatargame, frontiersofpandora, avatar
vanoce2023, darky, vanoce, vanocnidarky
balicipapir, balicek, vanoce2023, darek