Rytmik Lite: DLC Upgrade Rytmik Ultimate (PC DIGITAL)
Digital

339
Nákupem získáte 3 Kredity
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Aktivace: SteamSteamŠtítky: Párty, Hudební
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 2000007
 • Upgraduje Rytmik Lite na plnohodnotnou verzi Ultimate.

  Rytmik je malé, ale výkonné hudební studio, které nabízí více než jen přerovnávání zvukových samplů a hudebních nástrojů, ale i jejich míchání, upravování, efektování a vytváření zvukových paternů a jejich komponování do stop. Mix pro páteční párty vytvoříte za pár minut.  SKLÁDEJTE S OSTATNÍMI

  Přímo z prostředí aplikace můžete vlastní skladby nabídnout k poslechu ostatním uživatelům a nejen to, uživatelé mohou skladby z Rytmik Cloud stáhnout do svého zařízení a libovolně editovat. Na tvorbě skladby tak může spolupracovat neomezené množství skladatelů.

  Jakmile je vaše skladba hotová, můžete ji exportovat do WAV formátu k dalšímu zpracování.  A TO NENÍ VŠE!
  V Rytmiku je každý hudební nástroj zároveň wavetable syntetizérem. Pokročilé efekty nabízejí úpravu zvuků pomocí ADSR obálky, vibrata, portamenta, noise shaperu nebo digitálního delaye. Spolu s tím může uživatel využít drawable waveform synth modul k nakreslení a úpravě vlastní vlny a použít ji jako oscilátor, čímž se Rytmik Ultimate stává zvukově unikátním chiptune syntetizérem.  OBROVSKÁ ZÁSOBA ZVUKŮ
  Rytmik Ultimate obsahuje zvukovou banku více než 750 hudebních nástrojů včetně knihoven z předchozích edicí (Rytmik, Retrobits, HipHop King a World Music). Nově nabízí atraktivní sadu zvuků pokrývajících paletu nástrojů od hlubokých dubstepových kopáků a bas až po průrazné syntetické barvy a speciální efekty.

  Rytmik Ultimate a Rytmik Cloud bezpochyby nabízejí celou řadu vylepšení původní série a umožní vám hlubší tvůrčí zážitky v oblasti hudební tvorby.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Rytmik Lite: DLC Upgrade Rytmik Ultimate (PC DIGITAL)? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

kingdomcomedeliverance, warhorsestudios, kingdomcomedeliverancegame
pyramidhead, redpyramidthing, silenthill, pyramidheadart
soutez, rexhry, deskovehry, deskovky
kingdomcomedeliverance, kcd, kingdomcomedeliverance2, henryhascometoseeus
fallout, falloutseries, vault, falloutlucy
hracversusprisery, hernicteni, jaroslavsvelch