SAS: Secure Tomorrow
PC

(2x)
199
Nákupem získáte 8 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Štítky: FPS
 • Výborně zorganizovaná teroristická skupina osvobozuje svého vůdce z vězení se zvýšenou ostrahou. Do akce vstupuje SAS. Nikdo tenkrát nečekal, že se situace vymkne kontrole. Zapojte se do elitní bojové formace a podpořte ji v boji s terorem. Dokonalý trénink a vybavení nejvyšší třídy vám poskytne převahu nad každým nepřítelem. Jednotlivé mise vás vezmou do finančního střediska a v Londýně, na ledové pláně Grónska nebo na záchranu rukojmí k podzemnímu jadernému reaktoru. Coby příslušníci elitních SAS budete pečlivě vyzbrojeni nočním viděním, oslepujícími granáty M84, plynovou maskou S10 či puškou M4 s možností připnutí hledáčku pro odstřelování.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (4)

  • Dacan

   Tak tuhle hru jsem koupil na stánku,tuším za 99Kč.Záležitost na jeden večer a podruhé bych si to určitě nezahrál.Za ty dvě stovky,je tu spousta lepších her,například Far Cry.

  • MEDVEDEV21

   Je to dobra hra,jednoducha,ale dobra.Kdo by mel zajem,tak zakladam kazdy den mezi 20 00-21 00 server.Hraje se bud CTF nebo DEATHMATCH.ICQ(441054297)anebo si ho vygenerujte primo ve hre.Jmenuje se MEDVED.Budu se tesit.

  • Ivan

   šálí mě zrak, nebo jsem tuhle věc viděl před měsícem a půl na stáncích za 50? Copak za zákulisní smlouvy byly vnuceny českému distributorovi? City interactive nemám spojeny s kdo ví jakou kvalitou a to ani v segmentu budgetu.. hmmm

  • Eagle

   Jo jo takovýhle budgetovky mám rád.....určitě si koupím, protože po perném školní dnu není nad pořádnou výplachovku:D

Hodnocení zákazníků (2)
Přidat hodnocení

Už dlouho hledám hru podobnou, jako je SWAT 4. Vlastně by mi ani nevadilo, kdyby byla úplně stejná, jen s jinými misemi. Bohužel, SAS: Secure Tomorrow nemá se zmiňovanou hrou nic společného. Jedná se jen o tupou střílečku. Vážně mě to mrzí...

Příjemná hra na oddych. Je to takový poctivý budget