Sid Meier's Civilization V: The Complete Edition (PC) DIGITAL
Digital

999
Nákupem získáte 10 kreditů
Lze objednat max. 2 ks na zákazníka.
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Aktivace: SteamSteamŠtítky: Budovatelské, Tahové
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 7062664
 • Sid Meier's Civilization V: The Complete Edition je definitivní kolekce Civilization V pro PC hráče, kteří chtějí zase jednou zažít ten známý pocit "ještě jedno kolo a končím" díky návykové hratelnosti, který dělá z Civilization jednu z nejlepších herních sérií vůbec. The Complete Edition obsahuje původní strategii Sid Meier's Civilization V sbírající v roce 2010 ocenění Hra roku, plus dva oceňované datadisky Gods & Kings a Brave New World a všechny dodatky v jednom balení za skvělou cenu.


  Obsahuje:


  Nekonečná znovuhratelnost: Hrajte za jednoho ze 43 historických vůdců a veďte války na zemi, na moři a ve vzduchu, udržujte diplomatické vztahy, provádějte špionáž, upevňujte náboženská přesvědčení a objevujte nové technologie na vaší cestě za vybudováním nejmocnější říše, jakou kdy svět poznal.
  Obrovské bitvy: Války mezi říšemi se vedou na zemi i ve vodě. Dálkové odstřelování vás nutí vymyslet chytré strategie, které vám na bojišti zajistí vítězství.
  Diplomacie: Vyjednávejte s některými z nejlstivějších vládců historie, z nichž každý má velmi dobře promyšlený plán na vítězství. Městské státy představují diplomatické bojiště, na kterém o nadvládu soupeří hlavní mocnosti světa.
  Náboženství: Rozvíjejte Velké proroky a vytvářejte náboženství, která můžete upravovat a vylepšovat.
  Špionáž: Poílejte vaše špiony do cizích zemí na průzkum, ukrást technologie vašich soupeřů nebo rozvracet aliance městských států.
  Mezinárodní obchod: Vytvořte z vašich měst centra mezinárodního obchodu na zemi i na moři, a dejte tak svým lidem velké bohatství a prosperitu.
  Multiplayer: Vyzvěte ostatní hráče, abyste se stali pravým vládcem celého světa.

  © 1991-2013 Take-Two Interactive Software její dceřiné společnosti. Vyrobeno ve Firaxis Games. Sid Meier's Civilization V: Brave New World, Sid Meier's Civilization V: Gods & Kings, Sid Meier's Civilization V, Civ, Civilization, 2K, Firaxis Games, Take-Two Interactive Software a jejich výhradní loga jsou obchodními známkami Take-Two Interactive Software, Inc. Fork Copyright ©2013 Fork Particle, Inc. Rapid XML Copyright © 2006-2013 Marcin Kalicinski. Lua Copyright © 1994-2013 Lua.org, PUC-Rio. Používá Granny Animation. Copyright © 1999-2013 by RAD Game Tools, Inc. Používá Miles Sound System. Copyright © 1991-2013 by RAD Game Tools, Inc. © 2013 NVIDIA Corporation. NVIDIA, logo NVIDIA, a The way it's meant to be played jsou obchodními známkami nebo registrovanými obchodními známkami NVIDIA Corporation ve Spojených státech a ostatních zemích. Intel, logo Intel a Ultrabook jsou obchodními známkami Intel Corporation ve Spojených státech a/nebo ostatních zemích. Ikony věkového hodnocení jsou obchodními známkami Entertainment Software Association. Všechny ostatní značky a obchodní značky jsou majetkem jejich výhradních vlastníků. Všechna práva vyhrazena.


  Obsah této videohry je smyšlený a jeho smyslem není reprezentovat nebo zobrazovat aktuální události, osoby nebo bytosti v herních historických souvislostech.


  Use of this product requires agreement to the following third party end user license agreement:  http://www.take2games.com/eula/

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Sid Meier's Civilization V: The Complete Edition (PC) DIGITAL? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

hobit, bilbopytlik, bilbobaggins, hobbit
heroesofmightandmagic3, deskovka, deskovahra, heroesofmightandmagic, homam
gympl, gymplfilm, vinyl, filmovysoundtrack, soundtrack
zaklinac, geratl, ovineakrvi, divokyhon
kingdomcomedeliverance, kcd, warhorsestudios, warhorse, ceskehry
spiderman2, marvelsspiderman2, funkopop, popfigurky