Sid Meier’s Civilization VI Platinum Edition (PC) Steam
Digital

2 112
Nákupem získáte 21 kreditů
Lze objednat max. 2 ks na zákazníka.

Tuhle hru už nemáme. Máme však jinou verzi.

Přejít na jinou verzi
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Aktivace: SteamSteamŠtítky: Tahové
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, Online multiplayer
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 7840508
 • OBSAHUJE HRU + 6 BALÍČKŮ DLC + 2 ROZŠÍŘENÍ


  Sid Meier’s Civilization VI: Platinum Edition představuje dokonalý začátek pro PC hráče, kteří ještě nezažili návykovou hratelnost, díky které je Civilization jednou z těch nejlepších herních sérií všech dob. Balík obsahuje Sid Meier’s Civilization VI, šest balíčků DLC a také rozšíření Rise and Fall a Gathering Storm.


  Hra Civilization, kterou původně navrhl legendární herní designér Sid Meier, je tahová strategie, ve které se pokoušíte vybudovat říši, jež ustojí zkoušku času. Objevte novou zemi, zkoumejte technologie, dobývejte nepřátele, utkejte se s nejznámějšími historickými vůdci a pokuste se vybudovat tu nejskvělejší civilizaci, kterou svět kdy poznal.


  Civilization VI nabízí nové způsoby interakce se světem: města se nyní fyzicky rozšiřují po mapě, aktivní výzkum technologie a kultury odemyká nový potenciál a konkurenční vůdci budou sledovat vlastní plány podle svých historických rysů, zatímco spolu budete závodit o to, kdo jako první dosáhne jednoho z pěti možných vítězství ve hře.


  Sid Meier’s Civilization VI: Platinum Edition představuje dokonalý začátek pro PC hráče, kteří ještě nezažili návykovou hratelnost, díky které je Civilization jednou z těch nejlepších herních sérií všech dob. Balík obsahuje Sid Meier’s Civilization VI, šest balíčků DLC a také rozšíření Rise and Fall a Gathering Storm.


  Obsah Platinum Edition:


  Sid Meier’s Civilization VI
  Civilization VI – Vikings Scenario Pack
  Civilization VI – Poland Civilization & Scenario Pack
  Civilization VI – Australia Civilization & Scenario Pack
  Civilization VI – Persia and Macedon Civilization & Scenario Pack
  Civilization VI – Nubia Civilization & Scenario Pack
  Civilization VI – Khmer and Indonesia Civilization & Scenario Pack
  Civilization VI: Rise and Fall expansion
  Civilization VI: Gathering Storm expansion

  NEJSLAVNĚJŠÍ SVĚTOVÍ VŮDCI: Hrajte za jednoho ze 45 různých vůdců z různých civilizací z celého světa a dějin. Vybudujte říši plnou lukrativních obchodních cest s Kleopatrou z Egypta, vybudujte vojenskou sílu svých legií s Traianem z Říma anebo rozvíjejte kulturní velmoc s Tokimunem Hódžó z Japonska. Za každého z vůdců můžete hrát dle své libosti, mají jedinečné schopnosti, jednotky a infrastrukturu, které jim dopomohou k vítězství.


  ROZPÍNAVÉ ŘÍŠE: Sledujte, jak se šíří zázraky vaší říše po mapě jako nikdy dřív. Každé město zabírá vícero políček, takže svá města můžete budovat na míru a plně využít rázu místní krajiny.


  AKTIVNÍ VÝZKUM: Odemkněte si bonusy, které urychlí postup vaší civilizace dějinami. Rychleji budete postupovat tak, když použijete své jednotky k aktivnímu průzkumu, budete rozvíjet své prostředí a objevovat nové kultury.


  DYNAMICKÁ DIPLOMACIE: Interakce s ostatními civilizacemi se v průběhu hry mění, od primitivních prvních setkání, kdy je konflikt denním chlebem, až po spojenectví a vyjednávání v pozdější fázi hry.


  SLAVNÉ ÉRY: Jak se bude vaše civilizace vyvíjet a bude dosahovat klíčových historických milníků, budete postupovat přes období temna nebo zlatý věk, přičemž každá éra skýtá konkrétní výzvy či bonusy podle vašich akcích ve hře. Povstaňte vítězně z období temna a váš další zlatý věk bude ještě silnější – bude to věk hrdinů.


  VĚRNOST: Města nyní mají individuální ukazatel věrnosti vašemu velení – když klesne příliš nízko, budete čelit následkům v podobě malých výnosů, vzpour a potenciální ztráty města, pokud vyhlásí vlastní nezávislost. Ale ztráta jedné civilizace může být vaše výhoda, když budete vzbuzovat věrnost ve městech po celé mapě a dále rozpínat své hranice.


  GUVERNÉŘI: Najímejte, ustanovujte a vylepšujte silné postavy s jedinečnými specializačními bonusy a stromem povýšení, čímž si přizpůsobíte města podle sebe a upevníte jejich věrnost.


  KOMBINOVANÉ ARMÁDY: Oproti designu „jedna jednotka na políčko“ mohou být podpůrné jednotky umístěny s ostatními jednotkami, jako třeba protitanková podpora s pěchotou nebo válečník s osadníky. Podobné jednotky můžete také kombinovat a vytvořit tak silné jednotky „Corps“.


  STAVY NOUZE: Když začne být nějaká civilizace příliš silná, ostatní civilizace mohou proti této hrozbě utvořit pakt a získat odměny či postihy, až stav nouze skončí.


  ČASOVÁ OSA: Prohlédněte si kdykoliv historii své civilizace díky nové funkci Časová osa, což je vizuální cesta vašimi historickými okamžiky, kterých jste na své výpravě za vítězstvím dosáhli.


  EFEKTY PROSTŘEDÍ: Sopky, bouře (sněžné bouře, písečné bouře, tornáda, hurikány), změna podnebí, povodně a sucha vdechují světu život zcela novým způsobem. Rozhodnutí o umístění vaší osady je nyní důležitější než kdy dřív, neboť musíte vyvážit vysoká rizika a vysoké odměny.


  ENERGETICKÉ A SPOTŘEBNÍ ZDROJE: Strategické zdroje hrají dodatečnou roli. Tyto zdroje se nyní spotřebovávají v elektrárnách, kde generují elektřinu pro vaše města. Zpočátku budete napájet své nejpokročilejší budovy spalováním zdrojů na bázi uhlíku, jako je uhlí a ropa, ale postupem času se vám díky moderním technologiím zpřístupní i obnovitelné zdroje energie. Vaše volby ohledně využívání zdrojů budou mít přímý dopad na teplotu světa a mohou způsobit tání ledovců a zvedání hladiny moře.


  STROJÍRENSKÉ PROJEKTY: Přetvořte svět kolem své říše a překonejte nepříznivé krajinné podmínky pomocí vylepšení, jako jsou průplavy, přehrady, tunely a železnice. Při zakládání měst mějte na paměti riziko povodní u pobřežních nížin, ale pamatujte, že v pozdější fázi hry můžete tato políčka chránit pomocí nových technologií, jako jsou protipovodňové zábrany.


  SVĚTOVÝ KONGRES: Nechte se slyšet od ostatních světových vůdců. Získejte diplomatickou přízeň díky spojenectvím, ovlivňování městských států, soutěžení na Světových hrách a dalším záležitostem. Pomocí diplomatické přízně můžete získávat sliby od ostatních vůdců, hlasovat o usneseních, svolat zvláštní sezení kvůli stavu nouze a zvyšovat váhu svých hlasů v rámci snažení o dosažení nového diplomatického vítězství.


  TECHNOLOGIE A OBČANSTVÍ 21. STOLETÍ: Do stromu Technology a Civics přibyla nová éra. Bojujte s novými účinky prostředí pomocí spekulací jako třeba přemístění populace na seastead a rozvoj technologií na zachycení karbonových emisí.


  VYLEPŠENÁ HRA VÍCE HRÁČŮ: Kromě tradičních režimů pro více hráčů můžete spolupracovat a soutěžit se svými přáteli v široké škále situací, které jsou všechny navržené tak, aby se daly snadno dokončit v rámci jedné relace.


  ©2016-2019 Take-Two Interactive Software, Inc. Sid Meier’s Civilization, Civilization, Civ, 2K, Firaxis Games, Take-Two Interactive Software a jejich příslušná loga jsou obchodní známky Take-Two Interactive Software, Inc. Všechny ostatní značky a obchodní známky jsou majetkem příslušných vlastníků. Všechna práva vyhrazena.


  Použití tohoto produktu vyžaduje souhlas s následujícím licenčním ujednáním třetí strany s koncovým uživatelem: http://www.take2games.com/eula/

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

Sledujte nás na instagramu

dopravazdarma, dorucenizdarma
TwilightMasquerade, pokemontcg, scarletandviolet
rekonstrukce
tombraiderremastered, tombraider, laracroft
Instagram
pusheen, kocky, catsofınstagram